10 رمز موفقیت ایلان ماسک – ایران استارتاپ اولین سایت اخبار استارتاپهای ایرانی و خارجی

ایلان ماسک بعد از ترک دانشگاه پنسیلوانیا، برای مطالعه فیزیک انرژی در مقطع دکتری به کالیفرنیا، دانشگاه استنفورد رفت. در تاریخ 1 ژوئن، به دنبال اعلام ترامپ مبنی بر خروج ایالاتمتحده از توافقنامه آبوهوایی پاریس، ماسک از سمتهای مشاور خود کنار رفت. روز گذشته ایلان ماسک به 66 میلیون دنبال کننده توییتر خود اعلام کرد که پذیرش دوج کوین را به عنوان روش پرداخت دو برابر می کند و زین پس محصولات بیشتری از شرکت تسلا را می توان با استفاده از دوج کوین خریداری کرد. اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، الکس مشینسکی، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت سلسیوس Celsius، پلتفرم وام دهی ارز رمزنگاری شده، در مصاحبه با “کوین تلگراف” در همایش “بیت کوین 2021” در شهر میامی آمریکا به توییت های اخیر ایلان ماسک درباره بیت کوین اشاره و تأکید کرد که وی به جامعه رمزارز کمک نمی کند بلکه بیشتر به دنبال دستکاری این بازار است.

اثر دونالد بارلت. هاوارد هیوز یکی از بزرگترین کارآفرینان زمان خود بود یا بهتر است بگوییم ایلان ماسک زمان خود بود. اما ایلان ماسک واقعا چه ارزهایی دارد؟ ایلان ماسک و گرایمز پسر بچه یک سالهای به نام X Æ A-12 داشته و پس از گذشت 3 سال، ماسک در سپتامبر 2021 اعلام کرده که از همسرش جدا شده است. او در یکی از سخنرانیهایش گفت: این کار بسیار مسخره و پرهزینهای است که فضاپیما را در هنگام فرود رها و منفجر کنیم. او گفت: “ارزش آنها به طور قابل توجهی نوسان دارد. به همین دلیل است که آنها در کل راه خوبی برای پرداخت نیستند. ” به نظر میرسد آخرین نوسانات قیمت، اظهارات وی را تأیید میکند. مسیر شغلی Elon پر از فراز و نشیب است و همه تجربیاتش مربوط به تکنولوژی میشود.

فاز دوم مربوط به تولید «خودروی میانرده با قیمتی متوسط و تولید در مقیاس متوسط» بود که در سال ۲۰۱۲ و با معرفی خودروی سدان تسلا مدلS عملی شد. شرکت نورالینک در زمینه فناوری عصبی در سال ۲۰۱۶ شروع به کار کرد و در سال ۲۰۱۷ به عموم معرفی شد. اما به لطف مجموعه مهم ایلان ماسک که در زمینه تراشههای مغزی فعالیت میکند، باید گفت که زودتر از پیشبینیهای صورت گرفته، این تراشههای کوچک و کاربردی همهگیر خواهند شد.

  1. ارزش خالص دارایی: 106.6 میلیارد دلار
  2. سرگی برین (Sergey Brin)
  3. منبع ثروت: بنیانگذار آمازون
  4. ارزش خالص دارایی: 109.1 میلیارد دلار
  5. سن: 91 سال
  6. سن: ۸۸ ساله

ایلان ماسک دارای مدارک شهروندی سه کشور آفریقای جنوبی، کانادا و آمریکا است. این شکایت در دادگاه فدرال منطقه منهتن مطرح شده و JP مورگان میگوید ماسک به صورت عمدی باعث نوسان در قراردادهای ضمانت بورسی شده است. این رابطه در ماههای گذشته زمینهساز جنجالهای فراوانی شده و پای ماسک را به درگیری هرد و همسر سابقش، جانی دپ، باز کرده است. ماسک با دو شرکت OpenAI و Neuralink، به سراغ حوزه جذاب و جدید هوش مصنوعی رفته است. میتوان ماسک را نابغه کارآفرینی و شکستهای موفق نامید.

همین امر سبب شد به سختی تلاش کند و درس بخواند و موفق به گرفتن بورسیه از کشور آمریکا بشود. او موفق شد در رشته اقتصاد دوره مقدماتی، و در فیزیک دوره لیسانس را پشت سر بگذارد. در برآوردهای اولیه اگر بلیط یک طرفه ۲۰ دلار و تعداد افرادی که در طول یکسال از آن استفاده میکنند ۷/۴ میلیون نفر باشد، دوره بازگشت سرمایه ۲۰ سال خواهد بود. روند گسترش اینترنت ماهواره ای ایلان ماسک مستقیما به تعداد ماهواره ای بستگی دارد که شرکت اسپیس ایکس در آینده به مدار زمین ارسال میکند. ماسک اما چیزی درباره واکنش همسر و خانواده اش درباره انتشار فیلم لو رفته امبر هرد و ایلان ماسک نگفت.

ایلان ماسک در سال ۲۰۰۰ با همسر خود به نام جاستین ویلسون که نویسندهای با استعداد بود، آشنا شد. با این وجود، ماجرای مذکور را میتوان امتیازی برای دپ در دعوای دادگاهی بین او و همسر سابقش دانست. او اطلاعاتی درباره قیمت موشکها جمعاوری کرد و متوجه شد قیمت هر راکت در روسیه از ۱۵ میلیون دلار و در آمریکا تا ۶۵ میلیون دلار است. همانطور که در ابتدای زندگینامه ایلان ماسک گفتیم، او متولد شهر پرتوریا در آفریقای جنوبی بوده و در ادامه زندگی خود به کانادا و آمریکا مهاجرت کرده است. اگر نگاهی به زندگینامه ایلان ماسک بیاندازیم، با لحظات افتخارآمیز فراوانی روبرو خواهیم شد. قیمت ارزهای مجازی پس از این که ایلان ماسک اعلام کرد با ماینرهای این ارزها در مورد مصرف انرژی صحبت کرده است، جهش کرد و بیتکوین دوباره به ۴۰ هزار دلار نزدیک شد.