گوگل کدام PBN ها را جریمه می کند و چگونه آنها را شناسایی می کند؟

گوگل از چه طریقی PBN ها را شناسایی و جریمه می کند؟

سایت شما دارای بک لینک های مشکوکی است که گوگل متوجه آن ها می شود. در اینجا نشانه ها وجود دارد:

همه سایت ها متعلق به همان شخصی است که صاحب دامنه است

به غیر از صاحبان دامنه و میزبان، گوگل به تعدادی دیگر از اطلاعات دسترسی دارد. هر زمان که بسیاری از سایت ها به یکدیگر لینک می دهند و مالک همه آنها یکسان است، بدون شک آنها بخشی از یک شبکه پیوند هستند.

هیچ پیوندی در خارج از شبکه وجود ندارد

به طور معمول، سایت های موجود در یک بک لینک PBN کلاه سئو فقط به خودشان پیوند دارند.بنابراین، وقتی هیچ سایتی از خارج از این شبکه به این سایت ها لینک نمی دهد و خود سایت ها به سایت های دیگر لینک نمی دهند، گوگل متوجه خواهد شد.

این یک شبکه کم فعالیت است

به ندرت پیش می آید که سایت های خرید بک لینک PBN محتوا تولید و به روز کنند و محتوای تولید شده معمولا کوتاه و بی کیفیت است. این وب سایت ها از لینک های داخلی استفاده نمی کنند.

تغییر در حالت عملکرد دامنه پس از خرید

بارزتر از همه تغییر ناگهانی محتوا و فعالیت در سایت است. بین دو دوره، سایت فعال، معتبر بوده و زمانی که آن را خریداری کردید، سایت منقضی شده است.

نتیجه

با وجود این واقعیت که برخی هنوز بک لینک های PBN ها را به عنوان روش های خاکستری می دانند، شواهد و تجربه نشان می دهد که آنها تکنیک های سیاه سئو هستند. به همین دلیل است که گوگل به شدت با آن برخورد می کند و کسانی را که از این روش استفاده کرده اند جریمه می کند. ایمن ترین و موثرترین راه، دریافت بک لینک از طریق وبلاگ نویسی مهمان، ایجاد محتوای ارزشمند برای انجمن ها و ارسال گزارش های تبلیغاتی است. با این کار مطمئن خواهید شد که سایت شما جریمه نمی شود.

آیا می توان خطر پیوند خارجی با شبکه های PBN را کاهش داد؟

وبلاگ ها و سایت هایی که در شبکه وبلاگ خصوصی برای لینک دادن به سایت اصلی استفاده می شوند باید از سایت های دیگر نیز بک لینک دریافت کرده باشند. استفاده از یک سایت جدید در یک شبکه خصوصی برای وبلاگ منطقی نیست. این کار را می توان با یافتن سایت هایی انجام داد که قبلاً فعال بودند و بک لینک و شهرت خوبی داشتند اما اکنون به هر دلیلی منقضی شده اند. وب سایت جشنواره ای را در نظر بگیرید که دارای بک لینک قوی از سایت های خبری است.

پس از جشنواره و جوایز، دیگر نیازی به سایت نخواهد بود، بنابراین یک متخصص سئو می تواند آن را خریداری کرده و از آن به عنوان بک لینک استفاده کند.

روش های ساخت PBN به هر شکلی آموزش داده می شود

در فرآیند سئو ساخت PBN لینک منبع : https://blog-khabar.ir/ از دو روش لینک بیلدینگ کلاه سیاه و لینک بیلدینگ کلاه خاکستری استفاده می شود. یک روش تقسیم‌بندی PBN نیز انتخاب نوع بستر شبکه است. در حال حاضر شما می توانید بین خدمات وبلاگ نویسی و راه اندازی یک سایت مستقل یکی را انتخاب کنید.

0 دیدگاه دربارهٔ «گوگل کدام PBN ها را جریمه می کند و چگونه آنها را شناسایی می کند؟»

دیدگاهتان را بنویسید