گزارش خبری در تلویزیون

تجربه ثابت کرده است که معمولاً دولتها در سال آخر «نظارهگر، منفعل و تماشاگر» هستند و این وضعیت خطرناک است و باز به استناد تجربه دولتهای مستقر در سال آخر به فکر جاانداختن نامزد مورد نظر خود برای ریاستجمهوری بعدی هستند و این خطرناکتر از قبلی است. اندیشکده انجمن آسیا (Asia Society) نوشت: «ایران یکی از اولین کشورهای جهان بود که پس از یازده سپتامبر پیام تسلیت به ایالات متحده فرستاد.

شورای روابط خارجی آمریکا سازمانی متشکل از سناتورها، روسای نهادهای امنیتی-اطلاعاتی، فرماندهان ارتش و وزیران حاضر و سابق ایالات متحده آمریکا است. اینها چیزهایی بود که من به چشم خودم در مدرسه از حوزه روابط عاطفی دیدم اما در کلاس مجازی در کلاس شاد معلم که اولین پخش زنده را برگزار کرده بود برای تدریس ریاضی، از دانش آموزان خواست که نظرات و پیشنهادات خود را بفرستند دانشآموزان از معلم خواستند که قبل از شروع پخش زنده سوالاتشان را بپرسند و معلم جواب دهد.

تقویت حس مسئولیت پذیری دانش آموزان در برابر خود ودیگران از طریق مشارکت آنان در فعالیتهای مختلف. تعیین روش دسترسی دانش آموزان به هر یک از روشهای آموزشی متناسب با شرایط و اقتضائات هر کدام از آنها. درحالیکه حدود یک ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور چین و کشورهای اطراف گذشته بود، سرانجام در 30 بهمن ماه 1398 اولین مورد از ابتلا به ویروس کرونا در شهر قم مشاهده شد. این در حالیست که صادرات غیر نفتی کشور در 9 ماه نخست سال 98 حدود 31 میلیارد و 821 میلیون میلیارد دلار برآورد شده است. بر اساس این قرارداد، تعداد بیمهشدگان پایه حدود یک میلیون و 700 هزار نفر است.

وی افزود: مناقصه انتخاب شرکت بیمهگر بیمه تکمیلی درمان ایثارگران یکی از بزرگترین مناقصههای بیمهای در کشور است و حضور تمام شرکتهای بیمهگر در این مناقصه آزاد و بدون مانع است. همچنین علاوه بر درج آگهی از همه شرکتهای بیمهگر تکمیلی کشور از جمله بیمههای «آسیا»، «البرز»، «دانا»، «ایران»، «کوثر»، «آتیسازان حافظ» و «دی» دعوت رسمی بهعمل آمد تا در مناقصه بیمه تکمیلی بنیاد شرکت کنند. همچنین عملیات تفحص پیکر مطهر شهدای دوران دفاع مقدس در سه محور از جمله میمک و پنجوین در حال انجام است. وی افزود: از ابتدای سال ۹۶ تا سال ۱۴۰۰ با برنامه ریزی که انجام شد ۶۵ طرح ورزشی که دارای توجیه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بودند و نیازمندیهای آنها در منطقه احساس می شد و پیشرفت فیزیکی بالایی داشتند در اولویت قرار گرفتند.

سرهنگ پاسدار محمود توکلی جانشین قرارگاه تفحص شهدا در کردستان عراق، در جریان عملیات کاوش پیکرهای مطهر شهدای دوران دفاع مقدس در منطقه عملیاتی پنجوین عراق به درجه رفیع شهادت نائل شد. ماجراهای سال ۹۷ به دولت دوازدهم مربوط نیست؛ همه اقتصاددانان ماجراهای سال ۹۷ را به مردم شفاف توضیح دهند. با اعلام غیرمنتظره تصمیم دولت در شب 25 آبانماه 1398 مردم ایران با شوک بزرگی مواجه شدند و برخی در اعتراض به این تصمیم دولت به خیابانها آمدند. این مدل مصاحبه صرفا محدود به موضوع و سوژه های مذهبی و سیاسی نمی شود و دامنه گستردگی ما به مسائل عرفی نیز می رسد. این یک واقعیت است که امکان دارد پروژه ها با شکست رو به رو شوند، ما می توانیم از شکست درس بگیریم و یا آنها را مجدد تکرار کنیم.

سلام. الان یک کارگر ساده حقوقش چقدره به همه حق مسکن و فلان… چهارشنبه 10 مهرماه 98 و در آستانه اربعین حسینی و شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها، یکی از فرماندهان کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح و گروه تفحص شهدا به شهادت رسید. ایشون هم باروی باز جواب سلام منودادن. کاش قبل از حادثه هم بخشی از چنین توان، جنبش، تعصب، وپیگیری و هم افزایی صرف می شد. ایران داغدار ایران شد به گزارش مجله اثرهنری ایران درّودی نقاش، کارگردان، نویسنده، منتقد هنری و استاد برجسته دانشگاه است و بدون شک یکی از بزرگترین هنرمندان معاصر ایران در سن…

برای خودرو هایی که دارای معاینه فنی برتر هستند٬ ۲۵ درصد تخفیف در خرید عوارض ورود به طرح محدوده کنترل آلودگی هوا در نظر گرفته شده است. سوالاتی که در ادامه مشاهده می کنید، پاسخی است به سوالات متداول هموطنان تهرانی درباره زمان ورود، نحوه محاسبه عوارض و شیوه خرید طرح در سال ۹۸ و خدماتی که از طریق سامانه تهران من شهرداری، در دسترس می باشد. به عنوان مثال یک مدیر مالی چگونه به مدیر عامل گزارش میدهد؟ اما «ژانگ هِکژیان» ۹۸ ساله نه تنها ورزش میکند بلکه هنوز به عنوان استاد کونگ فو این ورزش رزمی را به صورت رایگان به علاقمندان آموزش میدهد. این مجلّه آمریکایی در ادامه مدعی شد که مذاکرهکننده اصلی ایران نقشهای را به کراکر داد که وضعیت افغانستان را به صورت کامل دقیق شرح میدهد و سپس خطاب به طرف آمریکایی گفت: «توصیه ما این است: ابتدا آنها را در اینجا بزنید و سپس اینجا.

یک بسیجی 19 ساله در تهران به شهادت رسید. در این میان نام پاسدار شهید مرتضی ابراهیمی، بسیجی شهید مصطفی رضایی، سرگرد شهید ایرج جواهری، سروان شهید رضا صیادی و بسیجی شهید مجید شیخی آشناتر از سایر شهدا در ذهنها ماندگار شد. که این مبلغ نسبت به بودجه پیشنهادی سال گذشته، 2 هزار میلیارد تومان افزایش داشته است. آمریکا در روز ۱۵ مهر ۱۳۸۰ (۲۶ روز بعد از واقعه یازده سپتامبر) به افغانستان حمله کرد. او از ناحیه سر دچار آسیب شده و به کما رفت و نهایتاً بعد از گذشت سه روز در روز 19 آبان ماه 1398 در بیمارستان سینا به شهادت رسید. اما مجددا به بنیاد بازگشت.

«فیزیک مدرن و بازگشت سنت ایدئالیسم فلسفی» عنوان پنجمین مقاله از این دفتر است. حمیدعلی صمیمی بعد از گذشت 2 سال که با مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران خداحافظی کرده بود، مجدداً به این نهاد بازگشت. نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به ترور حاج قاسم سلیمانی تعدادی موشک بالستیک به مواضع ارتش تروریستی آمریکا در پایگاه عینالأسد کشور عراق شلیک کرد. رئیس جمهور 17 آذرماه با حضور در مجلس شورای اسلامی لایحه بودجه سال 99 را تقدیم کرد.

علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در مورد نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومین حوادث اخیر گزارشی خدمت حضرت آیتالله خامنهای رهبر معظم انقلاب اسلامی تقدیم کرده و از ایشان کسب تکلیف کرد.