کشاورز کارت چیست ؟

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما، فرجی پور معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی در گفتگو با بخش خبری ۲۰ جزئیات پرداخت وام نهضت ملی مسکن گفت: سقف تسهیلات برای شهر قزوین ۳۵۰ میلیون تومان و سایر شهرها ۳۰۰ میلیون تومان است. جزئیات پرداخت تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه از سوی بانک رفاه کارگران در آذر ماه سال جاری، اعلام شد. بنابراین بازار طلا به صورت کامل با بازار فارکس از نظر زمانی همپوشانی دارد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهمترین تیترهای روزنامههای اقتصادی یکشنبه ۵ دی ماه به بیان مسائلی همچون پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی فرزندآوری، سایه تهدید بحران گازی در کشور، افزایش خریدهای سرمایه ای در بازار مسکن، سکه از سکه افتاد، درخواست مجردها در مسکن دولتی رد شد، جنب و جوش دلالان در بازار مسکن، چهار جناح بورسی در توئیتر، می پردازد. حداقل زمان خواب سپرده برای دریافت وام چهار ماه است. به دنبال مصوبه ستاد ملی کرونا برای پرداخت وام اجاره به مستاجران ۸۲۸ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط شناخته شدند که ۳۰۲ هزار نفر نسبت به دریافت وام اقدام و ۲۳۰ هزار نفر در بانکهای عامل تشکیل پرونده دادند که تا ۱۲ بهمن ماه ۱۹۱ هزار نفر وام اجاره را دریافت کرده اند.

گلایه متقاضیان ازاعلام قطع پرداخت وام ودیعه مسکن سلام، از بانک با ما تماس گرفته شد که وام ودیعه مسکن به طور کامل قطع شده و دیگر پیگیر این وام نباشیم، چرا حداقل برای متقاضیانی که ماهها در نوبت بوده اند، پرداخت نمیشود، لطفا رسیدگی کنید. معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت برای مسکن دولتی نیمی از اقساط وام را پرداخت خواهد کرد، بنابراین مبلغ اقساط به کمتر از نصف مبلغ اعلام شده خواهد رسید. حساب جاری در بانک صادرات و فعالیت کارکنان در واحد تولید را باید برای دریافت وام میلیاردی مد نظر داشت. به گزارش روز یکشنبه ایرنا از خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)، علی خضریان در نشست مجمع نمایندگان استان تهران افزود: نظر به انعقاد تفاهمنامه مشترک سه جانبه شرکت بازآفرینی شهری، صندوق توسعه حرمها و بانک مسکن مقرر شد مردم این محله در مراجعه به شهرداری جهت اخذ پروانه ساختمانی نسبت به ارائه معرفینامه به صندوق توسعه حرمها برای هر واحد مسکونی مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در یک دوره بازپرداخت ۱۰ ساله با سود ۱۱.۶ درصد و با ضمانت سند ملکی مالک و ۳۶ ماه تنفس در بازپرداخت دریافت کنند.

وام خودرو هم همانطور که از اسمش پیداست، نوعی وام برای خرید خودرو میباشد که افراد میتوانند در زمان خرید خودرو از آن استفاده کنند. بانک رفاه در طرحی جدید اقدام به پرداخت وام بازنشستگان با شرایط خاص کرده است. بنابراین هر کالایی که بتواند در بازار بورس کالای کشور قرار بگیرد، کاملاً قابل اعتماد بوده و تمام فیلترهای لازم را رد کرده است. مهمترین عاملی که باعث بوجود آمدن بازار بورس کالا در جهان شد، مشکلاتی بود که برای ارائه کالا در بازارهای سنتی وجود داشت. به نظر میرسد این تصمیمی شتابزده برای کنترل سفتهبازی در بازار بود و مسوولان میتوانستند از طریق ابزارهایی مانند اخطار به انتقال به بازار توافقی یا توقف چند هفتهای معاملات این نمادها بر جولان سفتهبازان در برخی از این نمادها پایان دهند و البته چون هنوز یک ماهی به مهلت انتقال این نمادها به بازار توافقی مانده، بهتر است برای جلب اعتماد سرمایهگذاران این تصمیم ناگهانی مورد تجدید نظر قرار بگیرد. صمد حاجی جباری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وامهای دانشجویی گفت: مهلت ثبت نام وامهای دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ چهارشنبه اول دی ماه به پایان رسید.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به پرداخت وامهای ودیعه مسکن به زوجهای دانشجو گفت: دانشجویان علوم پزشکی در حال حاضر حدود ۱۲۰ میلیون تومان وام ودیعه مسکن میگیرند. بانک اقتصاد نوین در «طرح صبا» وام با سود چهار تا ۱۸ درصد میدهد. وام ازدواج تسهیلات حمایتی خوبی است که دولت برای تسهیل ازدواج جوانان در نظر گرفته است تا متقاضیان بتوانند بخشی از مخارج ازدواجشان را از این طریق تأمین کنند. کل بازپرداخت این وام در ماه 12 سال دوازدهم بالغ بر 959 میلیون و 262 هزار تومان خواهد بود، بهعبارت دیگر سود این وام 559 میلیون و 262 هزار تومان خواهد بود. آنگونه که دنیای اقتصاد گزارش میدهد، بنا بر آمارهای رسمی، هماکنون حدود ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار خانوار ایرانی از کل نزدیک به ۲۵میلیون خانوار، اجارهنشین هستند. همچنین به ازای هر ۱۰ میلیون تومان تسهیلات یک ضامن رسمی کسر از حقوق باید به بانک ارائه شود. دیروز مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از ارائه ایساکوکارت ۳۰ میلیونی به رانندگان تاکسی خبر داد. به گزارش بازارنیوز، دیروز مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از ارائه ایساکوکارت ۳۰ میلیونی به رانندگان تاکسی خبر داد. برای راحتی رانندگان تاکسی30میلیون وام در نظر گرفته شده که نحوه پرداخت اقساط وام هم اعلام شده.اقساط وام زیاد نیست.اقساط وام باید سر موقع پرداخت شود.فعلا مبلغ اقساط وام اعلام نشده.