چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟

هدف این فرادرس آموزش تمامی موضوعات و مباحث عملی مورد نیاز برای ورود به دنیای برنامه نویسی و پیادهسازی وب به روش پویا و با استفاده از زبان PHP است. پس از آن، میتوان زیرکدهای مورد نیاز را ایجاد کرد و در نهایت برنامهنویسی USSD را جهت راهاندازی کارکردها و خدمات ارائه شده برای هر زیر کد انجام داد.

خرید کد USSD را میتوان به دو روش انجام داد. هدف این دوره آموزشی شرح نحوه ایجاد وبسایت به روش سریع و اصولی و مبتنی بر مدل MVC است. ”sponsored” برای لینکهایی که با هدف تبلیغاتی و اسپانسرینگ قرار داده شده اند استفاده میشود. همان طور که گفتیم این چارچوب متن باز php به وسیله Taylor Otwell طراحی، ایجاد و توسعه داده شد. کدهایی به زبان C و با منابع رایگان و باز ، دانلود کنید.

هدف نخست او ردگیری بازدیدکنندگانی بود که رزومهی آنلاین او را باز کرده بودند. با توجه به فضای رقابتی موجود، مولفههای رقابتی نیز به نوعی تغیر کرده و شاخصههای مرتبط با سلیقه مخاطبان برای یک سایت، اهمیت ویژهای یافته است. این نقطه برتری خصوصاً در مورد گوشیهای موبایلی که فضای ذخیرهسازی محدودی دارند به چشم میآید. استفاده از انواع محتوا از جمله متون، تصاویر، انیمیشن، فیلم و غیر در کنار هم و بصورت ساختاریافته.

زیرا در حال حاضر بیش از ۵۵ هزار پلاگین فعال در این سیستم مدیریت محتوا فعال است. در واقع شما می توانید با استفاده از چند ماژول و با کمی سلیقه، تلاش و خلاقیت بخش های مختلف سایت را ایجاد کنید. تکنسینها و افراد متخصص زیادی در حال توسعه و مدیریت قالبها و سایتهای وردپرسی هستند، که خوشبختانه این امکان را فراهم آورده اند تا شما پس از راهاندازی سایت خود، در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی، از آنها کمک بگیرید و مشکلات پیش آمده را رفع کنید. بهتر است دامنه شما با برندتان مطابقت داشته باشد که افراد به راحتی آن را پیدا کنند.

خرید کد USSD از شرکتهای واسط میتواند فرایند راهاندازی سرویس USSD را برای افراد یا شرکتهایی که قصد انجام این کار را دارند، سادهسازی کند و حجم کدنویسی USSD را کاهش دهد. این شرکتهای واسط معمولاً زیرکدی از یک سرکد اصلی چندرقمی را به فروش میرسانند. لازم به ذکر است که Netcraft Site Report به عنوان یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین ابزارها برای تشخیص CMS می باشد که اکثر کاربران آن ابز کاربران قدیمی اینترنت می باشند و به همین دلیل این وب سایت می تواند طیف وسیعی از اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد که شما به راحتی می توانید از این وب سایت استفاده نمائید و به اطلاعات درخواستی مدنظر خود برسید.

این امکان را فراهم میآورد تا حتی پیچیدهترین اپلیکیشنها را به راحتی مقیاسگذاری کنید. DNN همچنین با ارائه یک پایگاه دادههای رمزگذاری شده برای همه اطلاعات ذخیره شده و با انتشار بروزرسانیهای برنامه ریزی شده و منظم امنیت بالایی را برای کاربرانش فراهم میکند. پس از فراهم کردن ملزومات مورد نیاز برای اتصال به شبکه موبایل و رعایت موارد لازم جهت برقراری ارتباط با اپراتورها، باید با استفاده از یک پلتفرم و فناوریهای توسعه، سرویسها و خدماتی که قرار است از طریق بستر USSD ارائه شوند را پیادهسازی و برنامه نویسی کرد.

به یک شمارنده (مثلا به اسم counter) هم برای نگه داشتن تعداد دفعات این عمل نیاز داریم. بنابراین، باید برنامه نویسی لازم برای پیادهسازی این کارکردها انجام شود. این دوره آموزشی برای افرادی مناسب است که قصد ورود به دنیای برنامه نویسی با زبان PHP را دارند. هر جامعه ای یک زبان مشترک برای برقرار کردن ارتباط دارند.

پس از خرید سرکد USSD باید ارتباط و اتصال سرویس USSD را با اپراتور و شبکه موبایل برقرار کرد. راهاندازی سرویس USSD به این صورت است که ابتدا باید یک سرکد USSD خریداری و سپس باید ارتباط با اپراتور و شبکه موبایل بر اساس پروتکلهای تعریف شده برقرار شود. همچنین برخی اپراتورها بر اساس تعداد جلسه یا میزان تراکنش در هر ثانیه هزینههایی را دریافت میکنند. تجربه موفق مجموعه وب24 در زمینه سئو این اطمینان را به شما میدهد که طراحی سایتتان بر اساس اصول سئو انجام شود. این مسئله باعث میشود کسب و کاری که سرویس USSD ارائه میدهد بتواند گستره وسیعتری از مشتریان بالقوه را تحت پوشش خود قرار دهد.

محبوبیت بسیار وردپرس در کشور نیز باعث شده است تا اولین همایش رسمی آن در ایران برگزار شود. این قابلیت باعث میشود USSD انعطافپذیری بیشتری نسبت به خدماتی که از SMS استفاده میکنند به همراه داشته باشد. این شرکتها علاوه بر فروش کدهای USSD که خود از اپراتورها خریداری کردهاند، خدمات USSD را به صورت آماده و در قالب بسترهایی مثل وب سرویس یا API نیز ارائه میدهند. صد در صد !