چند گزینه پیش روی بایدن است

منابع امنیتی عراق از حمله راکتی به سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد خبر دادند. دولت آلمان نه تنها ارسال تسلیحات به اوکراین را مسدود کرده است، بلکه از اعلام اینکه در صورت حمله مجدد به اوکراین، نورد استریم 2 متوقف خواهد شد، خودداری می کند. او در دولت محمود احمدینژاد ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانههای دیجیتال وزارت ارشاد را برعهده داشت.

و با حمایت بیشتر همه ما و افزایش سرمایه های خصوصی توسط سایر اهداکنندگان خواهیم توانست به هدف خود برای جمع آوری ۱۰۰ میلیارد دلار برای حمایت از کشورهای در حال توسعه دست یابیم.

لذا در این دو سطح، تحولات بهگونهای است که جایگاه آمریکا در حال تنزل است. ممکن است تجربیات شما سوال بسیاری از هم وطنان شما باشد. در بین اوغانها هم اگر کسی فکر ملی بودن در سر ش باشد را اجازه ابراز وجود نمی دهند. قطعا من فکر نمیکنم که شما در این ساختمان کسی را پیدا کنید که بیدلیل خوشبین باشد.

وی ادامه داد: دونالد ترامپ اگر فکر کند که چیزی در جهت منافعش است، میتواند به وی کمک کند و یا از اعلام جرم علیه وی جلوگیری کند حتی حاضر است کسی را به زیر چرخهای اتوبوس بیندازد. در واقع چند وزیر احمدی نژاد در کابینه رئیسی حضور دارند، اما هیچکدام در همان وزارتخانه ابقا نشدهاند علی اکبر محرابیان از وزارت صنایع و معادن به وزارت نیرو رفته است. بیش از یک سال در سالهای پایانی دولت دهم نیز معاون وزیر صمت بوده است.

به گزارش خبرآنلاین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از پنج روز بررسی متوالی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در نهایت به یکی از وزیران پیشنهادی سیدابراهیم رئیسی اعتماد نکردند اما دیگر وزرا با رای بالایی راهی پاستور شدند. شرق نوشت: دولت سیزدهم چگونه دولتی خواهد بود؟ وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم مبدع و مخترع بیوایمپلنت بدون بخیه چشمی است و کتاب و مقالات بسیاری از او به چاپ رسیده است. اسماعیلی بعد از سالها فعالیت فرهنگی و اجتماعی و رسانهای، در دولت نهم بهعنوان رئیس کمیسیون فرهنگی و رسانه و همچنین معاون فرهنگیاجتماعی مرکز بررسیهای استراتژیک ریاستجمهوری و سپس در دولت دهم بهعنوان معاون سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی استاندار اصفهان بهکار گرفته شد.

عین اللهی اعلام کرده که در تمامی عملیاتهای جنگ حضور داشته و از ابتدای جنگ به عنوان نیروی پزشکی تا سال ۱۳۶۳ و سپس به عنوان مسئول در امر امداد و درمان تا سال ۱۳۶۷ افتخار خدمت رسانی داشته است. موضوع بحث برانگیز در خصوص وزیر پیشنهادی رئیسی این است که او یکی 2500 پزشکی بوده که در دی ماه سال گذشته با ارسال نامهای به روحانی خواستار عدم واردات واکسن کرونا شدند.

مخالفان از گزینه پیشنهادی ابراهیم رئيسی برای وزارت بهداشت از او به دلیل کاهش تعداد دانشجویان پزشکی در طول ۱۱ سال تصدی او در شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی کشور انتقاد کردند. از او تعداد بسیاری مقاله ISI به چاپ رسیده است. براساس سعی و تلاش سفارت افعانستان مقیم تهران و وزارت محترم امور خارجه جمهوری اسلامی افغانستان قرار است طی هفته آینده تعداد از پاسپورت های چاپ شده از کابل به این سفارت منتقل گردد.

کارشناس اداره مهندسی نفت شرکت مناطق نفتخیز جنوب اهواز، کارشناس ارشد اداره ارزیابی مخازن نفت و گاز شرکت مناطق نفتخیز جنوب اهواز، رئیس اداره مهندسی پتروفیزیک شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، رئیس اداره مهندسی نفت شرکت بهره برداری نفت وگاز زاگرس جنوبی، عضو هیئت مدیره شرکت بهره برداری نفت وگاز زاگرس جنوبی، معاون امور فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از سال ۸۳ تاکنون، از دیگر سوابق اوجی است.

جواد اوجی در حدی مورد اعتماد جناح نزدیک به اصولگراست که برخی رسانههای تخصصی نفت از جمله نفت نوین نوشتهاند که او از سمت رستم قاسمی، وزیر نفت دولت محمود احمدینژاد مأمور انتقال شمشهای طلا به کشورهای همسایه برای تهاتر کالا به کالا و دور زدن تحریم بود.

زارعپور در حوزه تخصصی خود مشاور چندین وزیر در دولتهای نهم و دهم از جمله وزیر ارتباطات، وزیر بهداشت در حوزه آی تی، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، مجری طرح شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی با حکم معاون وقت علمی فناوری رئیس جمهور، عضو کمیسیون ملی یونسکو، نماینده وزارت ارشاد، عضو کمیسیون فناوری دولت در دولت دهم را در کارنامه خود دارد.

به جای ادامه جنگ های گذشته، ما چشم هایمان را به چالش هایی که کلید آینده ما هستند دوخته ایم و منابع خود را به آنها اختصاص می دهیم: پایان دادن به همه گیری؛ پرداختن به بحران اقلیمی؛ مدیریت تغییرات در دینامیک قدرت جهان؛ شکل دادن به چارچوب قوانین و مقررات در مسائل حیاتی مانند تجارت، فضای مجازی، و فناوری های نوظهور؛ مواجهه با تهدید تروریسم در وضعیت کنونی. سوئد به عنوان چهارمین کشور بزرگ اروپا می باشد.

زلفی گل همچنین یکی از برگزیدگان چهارمین دوره جایزه علمی علامه طباطبایی بنیاد ملی نخبگان در سال ۱۳۹۴ است. او فعالیتهای رسانهای زیادی داشته و از دهه 70 مدیر مسئول چندین نشریه بوده است و مجری طرح نظام جامع ارزیابی تولیدات صداوسیما و مدیریت مرکز افکارسنجی این سازمان را بر عهده داشته است. از سال ۸۵ تا ۸۸ سمت مشاور وزارت امور اقتصادی و دارایی را بر عهده داشته است.

  1. تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۶۶۷۲۲۳۱۱
  2. ارائه نامه و مدرک تمکن مالی به انگلیسی
  3. آدرس وزارت خانه در تهران : خ ملاصدرا بن بست صدر – واحد 7
  4. حداقل دو صفحه خالی از پاسپورت
  5. آدرس وزارت خانه در تهران : انقلاب – خ. فخر رازی – پ. ۳
  6. اکنون نوبت رأی 24 میلیونی برای تشکیل کابینه است
  7. اولین چیزی که منشی تایپ میکند، لغت «رئیس» است
  8. خدمات به شرکتهای کانادایی

اوجی هماکنون عضو هیأت امنای دانشگاه صنعت نفت است و پیش از این سمت معاونت وزیر و مدیرعاملی شرکت ملی گاز ایران را بر عهده داشته است. وی دارای مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت اهواز است. وی دانشآموخته کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی است و فعالیت سیاسی خود را از سال ۱۳۶۱ در سپاه پاسداران آغاز کرد.

از پروندههای اجرایی او میتوان به طرح نوسازی خودروهای فرسوده که از مرداد ۱۳۸۵ آغاز شد، اشاره کرد. به گفته دکتر حامد برکاتی؛ مسئولان واکسیناسیون براساس نوبت دهی به منازل متقاضیان مراجعه کردهاند و بخصوص در زمینه معلولان این کار آغاز شده است، زیرا تعدادی از افرادی که حتی در منزل وابسته به تخت نبودند هم، به دلایلی واکسن نزدند. عبدالملکی همچنین دارای کلام تندی است به طوریکه یک بار به دلیل آنچه ولنگاری فرهنگی میدانست آرزوی مرگ و عذاب الهی برای مسئولان فرهنگی کشور کرد.

استاد شیمی، رئیس سابق دانشگاه بوعلی سینا و همچنین قائممقام سابق بنیاد ملی نخبگان است. ساداتی معاونت وزارت علوم در دولت احمدینژاد و ریاست دانشگاه کاشان را نیز در کارنامه خود دارد. نام او در در دولت ترامپ در لیست تحریمهای خزانهداری آمریکا قرار گرفت. گروه سیاست سایت فردا – سهشنبه شب بود که سیدابراهیم رئیسی با اعضای جامعه روحانیت مبارز دیدار و تاکید کرد که بنا دارد در این دولت از نظرات همه اقشار به ویژه روحانیون استفاده کند.

اسماعیلی از طلاب دانشآموخته مدرسه عالی شهید مطهری، دکترای علوم سیاسی از پژوهشگاه علومانسانی و مطالعات فرهنگی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و همچنین مدیر گروه «جامعهشناسی سیاسی مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی» دانشگاه تهران است. عبدالملکی دارای کارشناس ارشد معارف اسلامی و اقتصاد از دانشگاه امام صادق و دکترای اقتصاد از دانشگاه اصفهان است.

ترامپ به طرزی باورنکردنی از طریق کمکهای مالی ارسال شده به وبسایتش یک سرمایه انتخاباتی ۱۱۵ میلیون دلاری کسب کرده است. او تالیفاتی در باب تربیت اسلامی داشته و مدارسی در مشهد با هدف آشنایی دانشآموزان با فضای معنوی آستان قدس افتتاح کرده است. او رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی است.

از آنجایی که خاندوزی سالها از محققین مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی بوده، به اعتقاد برخی آشنایی کافی به ساختار اقتصادی کشور دارد. او در حال حاضر نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم شورای اسلامی است. رضا فاطمی امین به عنوان گزینه وزیر صمت مطرح است.