وظایف شورای نگهبان چیست؟

به گزارش ایسنا، آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر از انتخاب رامین طلوعی، یک فرد ایرانی تبار برای سمت دستیار وزیر امور خارجه در دفتر امور اقتصادی و بازرگانی خبر داد. عیسی زارعپور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در برنامه زنده تلویزیونی درباره برنامههای فضایی کشور اعلام کرد که بیش از یک دهه است با همت متخصصان کشور به جمع کشورهایی که فناوری ساخت و پرتاب ماهواره دارند، پیوستهایم. وزیر ارتباطات در این گفتوگو اعلام کرد که یکی از مصوبات شورای عالی فضایی، کاربردی و اقتصادی کردن صنعت فضایی است. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

در خاتمه باید بگویم که حضرات آقایان فقهای شورای نگهبان را با آشنائی و شناخت تعیین کردم و احترام به آنان و حفظ مقامشان را لازم می دانم و امید آن دارم که این نحو امور تکرار نشود. به گفته او همسر مادرش در آن دوران در حالی که برادرش نوجوانی ۱۳ـ۱۴ ساله بود او را مورد اذیت و آزار جنسی قرار می داد. به گفته آنها تجربه اذیت و آزار جنسی از سوی محارم نیز به دلیل روابط خانوادگی پیچیدگی خاص خود را دارد و قربانیان گاه دهه ها از افشای حقیقت خودداری می کنند. سالها در شورای نگهبان رکن اصلی آن شورا محسوب میشدند و پس از آن هم همواره دربارهی مسائل انقلاب و کشور، دلسوزانه و مسئولانه ورود میکردند و بارها اینجانب را از نظرات و مشورتهای خود مطلع و بهرهمند می ساختند. آقای رئیسی هم جناب آقایان ضرغامی و رستم قاسمی که هر دو برادر توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شده اند را به عنوان وزیر انتخاب کردند و مجلس شورای اسلامی هم به آنها رای اعتماد داد.

تسنیم و مهر نوشتند: فهرست وزرای پیشنهادی آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور، تقدیم مجلس شورای اسلامی شد. در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2. نماینده مردم اصفهان در مجلس از مطرح شدن سئوالش از وزیر ارتباطات در روز دوشنبه در صحن علنی مجلس درباره علت «محاسبه اینترنت نرخ بین المللی به جای نرخ داخلی» خبر داد. این گزارش می افزاید آرون بل نماینده پارلمان انگلیس از حزب حاکم محافظه کار روز جمعه گفت: یک نامه با مضمون عدم اعتماد به بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس را تسلیم پارلمان این کشور کرده است. سومین رئیس جمهور ایران همچون دومین آن، نماینده اولین مجلس جمهوری اسلامی بود؛ آیتالله سیدعلی خامنهای که با بیش از ۱۶ میلیون رای به ریاست جمهوری انتخاب شد و در مراسم تحلیفش در مجلس در روز ۲۱ مهر ۱۳۶۰ گفت: «رئیس جمهور را کمک کنید.

زبان اصلی زومیت فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید. لطفا در هنگام پاسخ دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی تحقیرآمیز که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید.

این وکیل دادگستری در پاسخ به این سوال که این فعالیتها به نوعی همان تشکیل دولت در سایه محسوب میشود؟ اگرچه رعایت اصل تفکیک قوا ممکن است فرایند تصمیمگیری و اجرا را در کشور کندتر کند، ولی در عوض موجب تثبیت حاکمیت مردم و جلوگیری از استبداد میشود.

وزیر کشور در این پیام خطاب به حسین اشتری فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ابراز امیدواری کرد که این قاتل خبیث در کمترین زمان ممکن به سزای عمل شرارت بار خود برسد. وزیر دفاع اسرائیل طی سفر غیرمنتظره به بحرین از پایگاه ناوگان پنجم فرماندهی مرکزی نیروی دریایی آمریکا در بحرین بازدید کرد. با این همه به نظر میرسد با توجه به پروژههای نیروی هوا و فضای سپاه و اولویت برنامه موشکی فرماندهی کل قوا به سادگی حاضر به چنین جابهجایی نباشد. به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محمود علوی وزیر اطلاعات دولت روحانی در یک مصاحبه تلویزیونی درباره ماجرای وزیر شدنش اظهار کرد: به دلیل سوابق کاری خود فکر میکردم که آقای روحانی وزارت کشور را به من پیشنهاد دهند، زمانی که دکتر روحانی از من درخواست همکاری کردند، گفتم: آقای دکتر ما اگر تبلیغ شما را کردیم، نیتمان این بود که کار کشور، دست یک آدم عاقل بیافتد که الحمدالله نتیجه هم گرفتیم و هیچ توقعی هم نداریم.

  1. درباره شورای نگهبان
  2. قرآن کریم
  3. محرمی: با این بازیها غم دنیا روی سر آدم خراب می شود
  4. بینش سیاسی و اجتماعی و آشنایی با مسائل روز
  5. مهاجرت نخبگان
  6. عکس دسته جمعی استقلال با یک مهمان آسمانی(عکس)
  7. اعلام رنگبندی جدید کرونایی؛ ۱۲۰ شهر در وضعیت قرمز

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، جواد اوجی به عنوان وزیر پیشنهادی نفت در دولت سیزدهم، از سوی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی معرفی شد. ↑ گروه تاریخ، تاریخ تشیع، ۱۳۹۰ش، ص۳۶۰و۳۶۱۳۶۹؛ ر.ک: جعفریان، اطلس شیعه، ۱۳۹۱ش، ص۲۰۷. ↑ امام خمینی، صحیفه امام، ۱۳۷۸ش، ج۲۱، ص۲۶۸. ↑ امام خمینی، صحیفه امام، ۱۳۷۸ش، ج۲۱، ص۲۹۱. ↑ متن کامل قانون اساسی، ۱۳۸۸ش، ص۵۶.

↑ .اصول ۱۷۰ و ۱۷۳. آرون بل ادامه داد: بعد از حمایت از جانسون برای احراز سمت نخست وزیری عمیقا نسبت به اوضاع کنونی مایوس شده است. وی ضمن حمایت از مذاکرات وین برای رفع تحریم ها و توافق هسته ای ، بر ضرورت اقدامات جدی از سوی همه طرف ها در راستای پایبندی و عمل به تعهدات خود و اغتنام فرصت کنونی برای دستیابی به توافق تاکید کرد.

جریان تندرو در داخل کشور پانزده سال است که اقتصاد کشور را به سمت فروپاشی سوق داده و فرصت های فراوانی را از دست داده است.نگاه به شرق ابزاری است که معنای توسعه روابط اقتصادی با چین را پررنگ می کند که به زعم آنها می توانیم انرژی هسته ای هم داشته باشیم.ما به نوعی متخصص نوعی تجارت سیاه شده ایم. به گزارش خبرگزاری موج، سرانجام با تقدیم لیست کابینه سیزدهم به مجلس شورای اسلامی از سوی رئیس جمهور، گمانه زنی ها پیرامون گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش به پایان رسید و « حسین باغگلی » برای تصدی پست وزارت آموزش و پرورش، طی روزهای آتی به دفاع از برنامههای خود پرداخته و تلاش میکند آرای نمایندگان مجلس را اخذ و مخاطبان اصلی خود در وزارت آموزش و پرورش را نیز با خود همراه کند. زارعپور تأکید میکند که ماهوارهبر ایران تاکنون هفت پرواز داشته و باید در آینده این هدف محقق شود. او تاکنون به ادعای فرزند خوانده اش واکنشی نشان نداده اما از ابتدای هفته جاری از همه سمت های خود از جمله مقام دانشگاهی اش کناره گیری کرده است.

الف – خویشاوندی نسبی : پدر – مادر – فرزند – برادر و خواهر. کمی کوشنر در کتابش نوشته است که برادرش آنتوآن در سال ۲۰۱۱ پدر خود را در جریان اذیت و آزارهای جنسی ناپدرش اش قرار داد اما از او خواست تا واکنشی نشان ندهد.