مجله اطلاعات هفتگی

ارتباط و هماهنگي با مراكز دانشگاهي داخلي و خارجي جهت تبادل (ارسال و دريافت) نشريات تخصصي و استفاده از نظرات صاحب نظران علمي در زمينه تخصصي هر نشريه. تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقهمند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین وزیر اطلاعات با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد، حجت الاسلام والمسلمین محامی در این دیدار گفت: در استان خدمات خوبی ارایه شده و همه معترف هستند که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست و باید قدردان زحمات نظام باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین خطیب افزود: هر روز شکل و راه و روش و تاکتیک دشمن تغییر میکند ولی این دشمنی تمام نخواهد شد، بنابراین این انسجام باید در جهت حفظ رضایت مردم باشد، اگر بتوانیم این انسجام را داشته باشیم و تلاش کنیم که رضایت مردم، اقشار و اقوام و مذاهب مختلف به دست بیاید، موفقیتهای مضاعفی را نصیب این کشور خواهیم کرد. وی افزود: با توجه به این امر شاید نیاز به زمان زیادی نداشته باشیم ولی آنچه مسلم است شورای عالی کار تاکنون حتی یک جلسه با پیش فرض دستور جلسه دستمزد برگزار نشده و به مقوله ماده ۴۱ قانون کار وارد نشده است. همچنین در جلسه شورای تأمین استان سیستان و بلوچستان مدیرکل جدید اداره کل اطلاعات استان معرفی و از زحمات مدیرکل قبلی قدردانی شد.

نماینده معلمان که در جلسه اول تعیین میشه باید در شورای مدرسه شورای مالی و انجمن اولیا هم شرکت کنه. در هر شرکت و مجموعه بزرگ یا کوچکی که مشغول به کار باشید، به گزارش نویسی و استفاده از انواع گزارشها نیاز خواهید داشت. تنها زمانی می توان از این قسمت جهت ارسال گزارش استفاده کرد که مراحل صدور مجوز پروژه به اتمام رسیده و پروانه ملک صادر شده باشد. به گزارش روابطعمومی و امور بینالملل بنیاد بوعلیسینا، توکل دارایی رئیس روابطعمومی و امور بینالملل این بنیاد با اشاره به این مطلب افزود: با مساعدت مدیر مسئول ارجمند شماره 101 شهریورماه 93 این ماهنامه وزین با عنوان دفتری برای عقلانیت سینوی شامل 12 مطلب درباره این موضوع در همایش عقلانیت و حکمت سینوی که در اول شهریورماه در همدان برگزار میشود؛ در اختیار شرکتکنندگان قرار گرفت.

دومین نوشتار با عنوان «علم و دین از منظر جان پو کینگ هورن» به بررسی رابطۀ علم و دین از منظر این اندیشمند با تکیه بر شواهدی از فیزیک مدرن، به بررسی توصیفی ایدۀ هورن اختصاص دارد.

از آن میان می­توان به تفاوت میان ایدۀ او و الهیات پویشی، تبیین نگرۀ مختار هورن یعنی وحدت گرایی دو وجهی، بررسی جوانبِ گذار از جهان شناسی نیوتنی به جهان شناسی انیشتینی و تبیین نگرۀ خاص وی نسبت به عینیّت با تعریف واقعیت در قالب سطوح مختلف و توصیف حقیقت چند لایه اشاره کرد.

برای شروع لازم است که اعداد جدول Pivot Table را انتخاب کنید تا قالب و فرم بر روی اعداد اجرا شود. گزارش شما لازم نیست در قالب یک دفترچه چاپی تحویل داده شود بلکه میتوانید پس از تهیه پاورپوینت، آن را به صورت pdf در بیاورید و ارسال کنید. وزیر اطلاعات افزود: ما امروز شاهد هستیم که با همه فتنهها و توطئهها و تجزیه طلبیها و فعالیتهای تروریستی و دسیسههای گروهکها، و بخصوص فتنهگریهای رژیم صهیونیستی و همچنین اقدامات وسیع و گسترده آمریکا، به لطف الهی و با رهبریهای رهبر حکیممان سربلند، در ایران، منطقه و دنیا هستیم.

اين مجله تا حدودي از خط مشي روزنامه اطلاعات تبعيت ميكند و حتي هيئت تحريرية آن، نخست همان هيئت تحريرية روزنامة اطلاعات بودند. در حقیقت رونالدو در تلاش است اجازه ندهد روزنامه نیویورک تایمز به اسنادی که در اختیار پلیس لاس وگاس است دسترسی پیدا کند.

به بنده گزارش دادهاند -البتّه مال امروز هم نیست، مدّتها است یک چنین چیزی وجود دارد- که در بعضی از دانشگاهها عناصری هستند که جوان نخبه را به ترک کشور تشویق میکنند؛ من صریح میگویم که این خیانت است؛ این دشمنی با کشور است؛ دوستی با آن جوان هم نیست. به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، شماره ۱۲۲مجله اطلاعات حکمت و معرفت با موضوع «الهیات و فیزیک معاصر» منتشر شد. البته وکلای خانم کاترین مایورگا نیز قبول دارند که اطلاعات پرونده نباید تا رای نهایی به انتشار عمومی برسد و در این مورد با وکلای رونالدو هم عقیده هستند.

قاضی جنیفر دورسی در روز سهشنبه به استدلال حقوقی هر دو طرف در دادگاه رسیدگی خواهد کرد و جلسه نهایی در مورد تلاش رونالدو برای دور نگه داشتن پروندهها از دید رسانهها، برای تاریخ دیگری برنامهریزی شده است.

البته وکلای خانم کاترین مایورگا نیز قبول دارند که اطلاعات پرونده نباید تا رای نهایی به انتشار عمومی برسد و در این مورد با وکلای رونالدو همعقیده هستند. این اتهام برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ پس از تحقیقات مجله آلمانی اشپیگل و اطلاعات به دست آمده توسط وب سایت فوتبال لیکس در رسانه ها عنوان شد. مجله اطلاعات هفتگی عنوان هفته نامهای قدیمی و پر طرفدار است که از فروردین هزار و سیصد و بیست تا زمان حال انتشار گردیده است.

هدر سايت، درباره نشريه، صاحب امتياز، بارگذاري راهنماي نويسندگان و داوران و همچنين ويرايش نامه هاي پيش فرض، بارگذاري اخبار و اطلاعات و تبليغات و همچنين ايجاد و ويرايش فرم داوري و سؤالات چك ليست بخشي از اين موارد است. اما بسیاری وقتی صحبت از مجله اطلاعات هفتگی می کنند مقصودشان هم دوره پیش از انقلاب است.مجله اطلاعات هفتگی پیش از انقلاب بیش از هزار شماره انتشار یافت و موضوع مطالب خبری گزارشی و حادثه ای بود و به داستان و اخبار هنری و سینمایی و موضوعات اجتماعی می پرداخت. تیم وکلای حقوقی رونالدو استدلال میکند که این اطلاعات بهطور غیرقانونی در اختیار فوتبال لیکس قرار گرفته و در حقیقت این نقض حقوق موکل بوده است.