لپتاپی که کار دست پسر جو بایدن داد

شخصیت پوتین بسیار مرموز که دخترانش نیز شخصیتشان بسیار شبیه به پدرشان است. تاکنون عمران خان نخستوزیر پاکستان، برهم صالح رئیسجمهور عراق و مصطفی الکاظمی نخستوزیر عراق و سید عمار الحکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق، ولادیمیر پوتین رییسجمهور روسیه، الهام علیاف، رئیس جمهور آذربایجان و «محمد بن راشد آل مکتوم» نائب رئیس دولت امارات، مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن، «هیثم بن طارق» سلطان عمان در پیامهایی جداگانه پیروزی سید ابراهیم رییسی در انتخابات ریاستجمهوری را تبریک گفتهاند. به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری تسنیم، جو بایدن رئیسجمهور آمریکا روز پنجشنبه طی بیانیهای خبر به هلاکت رسیدن «ابو ابراهیم القریشی» سرکرده گروه تروریستی داعش در عملیات نظامیان آمریکایی در شمال غربی سوریه را اعلام کرد. آمریکایی ها گفته بودند ده سال طول میکشد تا دولت داعش از موصل بیرون برود اما ایشان وعده سه ماهه سقوط دولت داعش را داد و کمتر از سه ماه کلک دولت داعش کنده شد. این چند ماه، چند ماه حیاتی است. در صورت اصرار رسانه به اشتباه ناظر مستقر مورداعتراضی به معاونت مربوطه در ساترا جهت بازبینی و تصمیم ارجاع میشود که در این مورد ارجاعی از سوی آپارات اتفاق نیفتاده است. در صورت اصرار رسانه به اشتباه ناظر مستقر مورد اعتراضی به معاونت مربوطه در ساترا جهت بازبینی و تصمیم ارجاع میشود که در این مورد ارجاعی از سوی آپارات اتفاق نیفتاده است.

در مدل اول ابتدا یک ملت شکل میگیرد سپس دولت خود را تاسیس میکند و در مدل دوم ابتدا یک دولت تشکیل میشود بعد ملت خود را سازماندهی میکند. اما بعد از آنکه شیعیان توانستند مناصب رده بالای حکومت را به دست گیرند، آمریکا در سیاست های خویش دچار تردید گشت. به دست آوردن اعتماد بخش بزرگی از مردم و کسب عنوان ریاست جمهوری اسلامی ایران را به جنابعالی تبریک می گویم. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در بازار داغ کلاب هاوس و موضوع انتخابات یک اتاق گفت و گو با عنوان «گفت و گوی اقتصادی با محمود احمدینژاد به همراه نقد کارشناسان» از سوی تیم احمدینژاد برگزار شد اما نکته نغز این کلاب هاس این بود که ادمینهای این گروه به جای آنکه از محمود احمدینژاد دعوت کنند تا به طور مستقیم پاسخگوی سوالات باشد مصاحبهای از پیش ضبط شده را از این کلاب هاوس پخش کردند موضوعی که با انتقادات و البته طنازیهای کاربران در توئیتر مواجه شد. انتظارات افراد در مورد خدمات و محصولات و نیز نحوه و کیفیت ارائه آن به طور روزافزون در حال تغییر است و دولت نیز باید پاسخگوی این نیازها و انتظارات باشد.

آفتابنیوز : در بازار داغ کلاب هاوس و موضوع انتخابات یک اتاق گفت و گو با عنوان «گفت و گوی اقتصادی با محمود احمدینژاد به همراه نقد کارشناسان» از سوی تیم احمدینژاد برگزار شد اما نکته نغز این کلاب هاس این بود که ادمینهای این گروه به جای آنکه از محمود احمدینژاد دعوت کنند تا به طور مستقیم پاسخگوی سوالات باشد مصاحبهای از پیش ضبط شده را از این کلاب هاوس پخش کردند موضوعی که با انتقادات و البته طنازیهای کاربران در توئیتر مواجه شد. احمدینژاد بعدها از مربیگری علی کریمی انتقاد کرد و گفت برخلاف دوران فوتبالش چندان موفقیتآمیز نبوده است. حدود دی ماه و قبل کاندیداتوری آقای روحانی، پیشنهاد وزارت به من شد و دو سه بار از ایشان درخواست کردم که این درخواست را مطرح نکنند. شرایطی که امروز هست شش ماه دیگر تکرار نمیشود. شش ماه دیگر دنیا یک دنیای دیگر است. چند ماه آینده را میخواهم به سیاست خارجی بپردازم. آفتابنیوز : متن یادداشت علی سعد، معاون کاربران و تنظیمگری اجتماعی ساترا درباره حذف مصاحبه محمود احمدی نژاد از آپارات، به شرح زیر است: «۱.ساترا از مشارکت رسانههای صوت و تصویر در برگزاری انتخابات آگاهانه و پرشور کاملا حمایت میکند.

درباره آقای روحانی شرطی برای کار کردن نگذاشتم اما علاقه نداشتم این کار را بپذیرم زیرا هر کاری را می پذیری باید در برابر خداوند پاسخگو باشی. در صورت تأیید سنا، جنت یلن به عنوان وزیر خزانهداری بار دیگر کار خود را با یک چالش بزرگ آغاز خواهد کرد. تیم رسانهای احمدی نژاد با هدف تبلیغات انتخاباتی برای این کاندیدای ریاست جمهوری مصاحبهای از پیش ضبط شده را به عنوان گفتوگو با احمدینژاد از کلاب هاوس پخش کردند. گاف جنجالی محمود احمدینژاد و تیمش در کلاب هاوس /جای مردان سیاست بنشاندند نوار! به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از سایت رسمی دولت بهار، محمود احمدی نژاددر گفت وگو با شبکه پنج تلویزیون ترکیه بگفت: آنها تصور کرده اند که ایران ضعیف شده است و بعضی از رفتارها را از خودشان نشان می دهند و مرتکب تجاوزاتی می شوند. جو بایدن حتی در مرحله مبارزات انتخاباتی در مصاحبه با CNN گفت که اولاً متعهد می شود از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری کند و دوم اینکه راهی مطمئن برای بازگشت به دیپلماسی به تهران پیشنهاد می کند: ایران به رعایت توافق هسته ای باز می گردد و ایالات متحده به عنوان نقطه شروع مذاکرات بعدی به برجام می پیوندد. ۳.ارجاع مذکور با عنوان “اصلاح یا حذف محتوای متخلفانه” در سامانه به رسانه ابلاغ شده وگزینه “حذف”انتخاب رسانه بوده است.