طراحی سایت چیست؟

چگونه CMS سایت را تشخیص دهیم؟ بنابراین همیشه باید به این نکته به خصوص در کارهای تیمی توجه کنید که باید برای انسانها کدنویسی کنیم و نه برای کامپیوتر، چرا که یک برنامه نویس حرفه ای کدهای خود را به صورت قابل فهم و به صورت کامنت گذاری شده مینویسد و همیشه در تلاش است که بهترین و قابل فهمترین نامها را در کدهای خود به کار گیرد. با استفاده از این افزونه ها در طراحی سایت با وردپرس می توانید گالری های جذابی به طراحی خود اضافه کنید. پس از اینکه سایت خود را مهیای افزایش بازدید سایت نمودیم باید از وضعیت بازدید هم با خبر شویم.

نگران این نباشید که چطور باید برنامه نویس شوید، و فقط شروع به آموختن کنید. در این جلسه تمام روش های موجود برای ثبت و بررسی آمار سایت وردپرس بررسی می کنیم. پیشنهاد ویژه وردپرس باران نیز بهینه سازی سایت وردپرس با استفاده از روش های این دو جلسه از ابتدای شروع آموزش کامل وردپرس می باشد. در این جلسه با مفهوم مهم سئو و تاثیر آن در جذب ترافیک از موتورهای جستجو صحبت می کنیم. پس، مسلما اگر طراحی وبسایت رو به افول بود، در تمامی جهان این حجم منابع برای توسعه آن صرف نمی شد.

همچنین افزونه های کش معرفی شده در این جلسه اقدامات بهینه سازی سایت وردپرس در موارد بسیار دیگری را نیز انجام می دهند. یکی از موارد بسیار کاربردی که شاید هر سایتی به آن نیاز داشته باشد، فرم ها هستند. ابزار مهم دیگه ای که به آن نیاز داریم، یک editor (ویرایشگر متن) یا IDE (محیط توسعه) است. معرفی کامل این افزونه و ارائه آموزش کامل تمام بخش ها و تنظیمات آن موضوع جلسه 33 آموزش کار با وردپرس می باشد. مثلا وقتی وارد صفحه تماس با ما یک سایت می شوید احتمالا با یک فرم شامل فیلد های نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، موضوع و متن پیام مواجه می شوید.

درصورتیکه وردپرس بتواند با دیتابیس شما ارتباط برقرار کند صفحه زیر برای شما ظاهر خواهد شد. با کم شدن حجم صفحه سرعت بارگذاری بالا می رود. هرچه سایت بهینه تر باشد و سرعت بارگذاری آن بیشتر باشد، رتبه بهتری در نتیاج جستجو کسب می کند. سرعت بیشتر، بازدید بیشتر، افزایش زمان حضور کاربران در سایت همه و همه به بهبود رتبه سایت و بازدید بیشتر و بیشتر کمک خواهد کرد. با استفاده از فرم ها کاربران می توانند با سایت شما تعامل داشته باشند.

بهینه سازی تصاویر یا عکس ها در وردپرس یکی از اقدامات هوشمندانه جهت کاهش حجم صفحات سایت می باشد. با معرفی 8 تا از بهترین افزونه های بهینه سازی تصاویر در لینک زیر، عکس های سایت خود را بهینه می کنیم. در جلسه 29 از دوره آموزش کامل وردپرس به موضوع فشرده سازی تصاویر وردپرس خواهیم پرداخت. بهینه سازی منابع و صفحات سایت موضوع این جلسه آموزش رایگان وردپرس باشد. برای یادگیری کامل این افزونه وردپرسی به لینک زیر مراجعه نمایید. سیستم هایی هستند که صرفا برای ساخت فروشگاه اینترنتی کارایی دارند. برای طراحی و ساخت سایت باید هزینه آن را پرداخت کنید.

شما همچنین باید برخی از زبان های برنامه نویسی اساسی مانند HTML، CSS، جاوا اسکریپت، فلش، PHP یا jQuery را یاد بگیرید. در این جلسه از دوره آموزش ورد پرس رایگان روشی را معرفی می کنیم تا بتوانید اتصل، ارسال و انتشار خودکار مطالب وردپرس به تلگرام را به سادگی انجام دهید. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار با وردپرس با ما در جلسه 28 در لینک زیر همراه باشید. برای این مورد ابتدا چندین افزونه وردپرس تلگرام به شما معرفی می کنیم و در ادامه فرآیند کامل راه اندازی این سیستم را با بهترین افزونه تلگرام به صورت تصویری آموزش می دهیم.

این قدرته وردپرسه و اون رو به پرکاربردترین CMS تبدیل میکنه. در غیر این صورت در ادامه روند فعالیت و ثبت شرکت طراحی سایت به مشکل برخواهید خورد. این شرکتهای واسط معمولاً زیرکدی از یک سرکد اصلی چندرقمی را به فروش میرسانند. در جلسه 32 می آموزیم چگونه آمار بازدید سایت خود را بدست آوریم.