سفارش طراحی سایت – تحویل فوری

در واقع هر سیستم مدیریت محتوایی تعداد زیادی افزونه دارد که به دست متخصصان آن CMS نوشته شده و بهشکل رایگان یا غیر رایگان در سطح وب منتشر شدهاند. البته راه هایی برای افزایش امنیت در وردپرس وجود دارد از جمله استفاده از قالب ها و افزونه های غیر رایگان و یا نصب افزونه های امنیتی اضافی در قالب که این می تواند بر روی حجم قالب شما و سرعت بارگذاری آن نیز تأثیر منفی بگذارد. به راحتی می توانید افزودنی ها را روی این سیستم نصب کرده و عملکرد آن را بهبود بخشید.

عناصر وب را بازرسی کنید ، آنها را ویرایش کرده و مهارتهای طراحی صفحهی وب را بهبود ببخشید! امروزه مهارت کدنویسی در بخشهای مختلف سازوکار مجازی برای خود جا باز کرده و این سوال را پیش آورده که آیا کدنویسی در آینده به یکی از مهارتهای ضروری بازاریابان مدرن تبدیل خواهد شد یا خیر.

در این بین بازاریابان باید مهارتهای خاصی را هم کسب کنند تا بتوانند به شیوه صحیح در این حوزه فعالیت داشته باشند. پورتال ها سایت های پویا ای هستند که چندین هدف خاص را در سایت انجام می دهند. اتخاذ یک تصمیم ناآگاهانه می تواند منجر به انتخاب پلتفرمی شود که برای کسب و کار شما مناسب نیست و در نهایت شما را مجبور به ریدیزاین وب سایت و افزایش هزینه پروژه می کند. لود شدن و بار گذاری صفحات یک سایت در مرورگرها یکس از مسائل مهم سایت می باشد. محتوای صفحه. در این بخش محتوای اصلی صفحه شما قرار می گیرد.

انتخاب سی ام اس وردپرس یا سیستم اختصاصی موضوعی است که به طور گسترده در بین طراحان وب و توسعه دهندگان مورد بحث قرار می گیرد و در نهایت به طراحی وب با توجه به تخصص آنها در برنامه نویسی یا طراحی سایت با وردپرس انجام می شود. Python (پایتون) یک زبان برنامه نویسی تفسیری، داینامیک و شیءگرا می باشد که می توان از آن در محدوده وسعیی از نرم افزار ها و تکنولوژی ها بهره برد. اما برای طراحانی که سابقه ی کار با سیستم های مدیریت محتوا را نداشته اند یا طراحی که نیاز به یک CMS، با امکانات کامل دارد(هر چند که نیاز دارد توسط مشتریان ویرایش شود) به طور کلی، CushyCMS گزینه ی بسیار مناسبی است.

جنگو سیاماس یک پلتفرم مدیریت محتوا برای جنگو است، کدباز است در زبان پایتون نوشتهشده است. امنیت: یک DMS سطح زیادی از امنیت رو ارائه میده تا اطمینان حاصل بشه که محتوای محرمانه در دستان شما قرار داره. مزیت برنامه نویسی asp نسبت به وردپرس در کدنویسی بهینه و حجم پایین قالب است.

ساخت یک آدرس استاندارد و بهینه سازی شده برای یک سایت و سئوی آن خیلی مهم است. یکی از کارهایی که در گذشته اهمیت زیادی بیت سئو کاران داشت استاندارد سازی قالب بود ولی این باور که استاندارد سازی کد های قالب می تواند در بهینه سازی سایت کمک کند به زودی رنگ باخت و معلوم شد که تاثیر چندانی ندارد. یکی دیگر از عواملی که باعث کندی سرعت سایت می شود استفاده زیاد از فایل های اسکریپت و CSS ها می باشد. در صورتی که شما تا حدودی دانش فنی در زمینه نصب نرم افزارها و کار با دیتابیس دارید و علاوه بر این برای بروز رسانی قالب و ایجاد تغییرات جزیی یا کلی در کدهای html و css خلاقیت دارید میتوانید از وردپرس برای طراحی سایت خود بهره ببرید در غیراینصورت همانند سایت کدنویسی باید کسی که با این موارد آشنایی داشته باشد سایت وردپرسی را برای شما راهاندازی نماید.

شروع و راهاندازی ساده بر روی هاست، نصب آسان و سریع قالبهای مختلف و ویرایش آنها موجب شده که افراد زیادی برای طراحی سایت خود به این پلتفرم رجوع کنند اما برای حرفهای شدن و بهینهسازی هرچه بیشتر باید فراتر رفته و به زبانهای برنامه نویسی مختلف مانند Html, Css و Js برای اعمال تغییرات در فرانت سایت و همچنین زبان برنامهنویسی php برای تغییرات در قالب (theme) و یا طراحی یک قالب وردپرسی اختصاصی مسلط شد. برای این منظور یک طراحی مناسب، تمیز، تطبیقپذیر و کاربردی به تنهایی کفایت میکند و نیازی نیست همه سایتها دارای ساختار و طراحی جدیدی باشند.

اگرچه این نوع طراحی کار بیشتری می برد اما به شما امکان می دهد یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی کاملاً اختصاصی و سفارشی داشته باشید، امکانی که در وردپرس به راحتی قابل انجام نیست. اگر پروژه شما کوچک و نیازهای پیچیده ای ندارد یا در صورتی که خودتان قادر به انجام برخی تغییرات در کدنویسی و قالب سایت وردپرسی هستید، می توانید از سی ام اس های آماده مانند وردپرس استفاده کنید. در صورتی که در Cms اختصاصی، فرایند طراحی قالب از گرفتن نظرات مشتری، پرسونای کاربران تا مسائل مرتبط با رابط کاربری کاملاً قابل سفارشی سازی است و یک قالب اختصاصی مطابق با سلیقه مشتری و نظر او طراحی می شود.

در انتخاب سی ام اس وردپرس یا برنامه نویسی، سرعت بارگذاری بسیار اهمیت پیدا می کند. برای جلوگیری از کند شدن سایتتان میان کدهای فضای خالی نگذارید و مشکلاتی که در تگ ها قرار دارند را برطرف کنید. اگر شما جزو کسانی هستید که از سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی استفاده می کنید باید توجه داشته باشید که برای جلوگیری از ایجاد محتوای دوقلو از تگ canonical URL استفاده کنید. این تگ باعث میشود که در صورت بروز ایجاد محتوای دوقلو با ساخت ریدایرکت ۳۰۱ به موتور جستجو خبر می دهد تا شما را به صفحه اول منتقل کند و از پایین آمدن رتبه سایتتان جلوگیری می کند.

همچنین تمام عملکردهای یک سایت پویا را می توان در یک پورتال منفرد اعمال کرد. در سیستم های مدیریت محتوای وردپرس و جوملا نیز با استفاده از یک افزونه می توان این کار را انجام داد. انتخاب بین استفاده از این دو cms بستگی به این دارد که از آن برای چه مواردی می خواهید استفاده کنید و نیازهای تجاری شما چیست. پشتیبانی برای هر دو سی ام اس وردپرس یا اختصاصی از مهم ترین بخش هایی است که باید به آن توجه کرد. با این حال، برای اینکه بهترین عملکرد را داشته باشید، ما در ادامه چند پلتفرم که به صورت اختصاصی می توان از آن ها برای طراحی سایت فروشگاهی استفاده نمود را به شما معرفی خواهیم کرد.

کدنویسی طراحی اختصاصی، در بیشتر موارد به صورت تیمی متشکل از برنامه نویس فرانت اند، برنامه نویس بک اند و گرافیست ها انجام می شود. تیم طراحی سایت آریا تهران برترین ها را گرد هم آورده و آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. در اینگونه موارد توصیه میشود از سایتهای اختصاصی شرکتی که برنامه نویسی شده اند، استفاده نمایید تا به جای اینکه سایت خود را به یک نصاب وردپرس بسپارید یک تیم فنی حرفهای پشتیبان آن باشد.