روحانی: دستگیرشدگان بی گناه، آزاد شوند – ایرنا

تجرد به الیزابت این امکان را می داد تا زندگی خود را به طور کامل وقف انگلستان کند. تقریباً یک ماه بعد، جوزف فریتزل، پدر الیزابت، نامه ای را به پلیس داد که از براونائو پست شده و در آن نوشته شده بود که الیزابت از زندگی با خانواده اش خسته شده و همراه با دوستش زندگی می کند. به گزارش صدای ایران محمود احمدی نژاد گفت: کرونا که معلوم است یک ویروس آزمایشگاهی است، ساخته شده و عمدا منتشر شده است با اهداف سیاسی. اظهارات جنجالی احمدی نژاد | کنترل سلاح با سلاح جواب نداده است! احمدینژاد: کنترل سلاح با سلاح جواب نداده است! به هر حال اوج حاشیهسازیهای طیف احمدینژاد در راستای مقابله با قوه قضاییه تحت مدیریت آیتالله آملی لاریجانی و به خاطر جانبداری او از مشایی و بقایی بود. عصر ایران؛ مهرداد خدیر- گفت و گوی اخیر مهدی نصیری سردبیر پیشین روزنامۀ کیهان و صاحب نظریۀ «عصر حیرت» با محمود احمدینژاد رییس جمهوری پیشین ایران که در فضای مجازی انتشار یافته از جنبههای مختلف قابل بررسی و ارزیابی است.آقای احمدینژاد البته همان است که بود و در واقع از سال 90 به این طرف شاهدیم نه آن اصولگرایی که اصول گرایان برکشیدند و به امام زمان نسبت دادند و از بام تا شام در تریبون ها می ستودند و قرار بود پرونده هسته ای را ببندد و عدالت را جاری کند.

گروه سیاست سایت فردا: مصاحبه اخیر محمود احمدینژاد با مهدی نصیری که روز پنجشنبه سر و صدای زیادی به پا کرد، اما رئیس جمهور سابق را آنطور که میخواست به هدف نرساند. آفتابنیوز : حمید رسایی نماینده وقت مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تاریخ هشتم مهرماه سال ۱۳۸۸ می گوید: بر خلاف نظر دیگران که اول باید مسایل داخلی را حل کرده و بعد به مسایل خارجی توجه کرد ، تا حضور فعال در خارج نداشته باشیم نمی توانیم به توسعه درونی دست یابیم و چهارمین سفر دیگر احمدی نژاد سفری فعال و پرتحرک بود و سفر اخیر برخلاف سفرهای گذشته نوعی جهاد به حساب می آمد. حمید رسایی نماینده وقت مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تاریخ هشتم مهرماه سال ۱۳۸۸ میگوید: بر خلاف نظر دیگران که اول باید مسایل داخلی را حل کرده و بعد به مسایل خارجی توجه کرد، تا حضور فعال در خارج نداشته باشیم نمیتوانیم به توسعه درونی دست یابیم و چهارمین سفر دیگر احمدی نژاد سفری فعال و پرتحرک بود و سفر اخیر برخلاف سفرهای گذشته نوعی جهاد به حساب میآمد. سایت رویداد24 نیز در این باره نوشته است: آخرین دیدار رسمی سیدمحمد خاتمی با آیت الله خامنهای سال ۸۴ بود؛ زمانی که قرار بود دولت هشتم به محمود احمدی نژاد تحویل داده شود.

همزماني تشکيل دولت نهم با مجلس هفتم که اکثريتي اصولگرا داشت، تحليل دو سال آرام براي دولت تا انتخابات مجلس هشتم را در ذهن متبادر ميکرد ولي اين اشتباهترين پيشبيني از روابط دولت احمدينژاد و مجلس هفتم بود. گفتگوی احمدی نژاد با رسانه چینی | کنترل سلاح با سلاح جواب نداده است! رویداد۲۴ حمید رسایی که در زمره شیفتگان رئیس دولت سابق قرار دارد سالها قبل در تمجید از عملکرد رئیس جمهور سابق در نیویورک گفته بود: دکتر احمدی نژاد جواب سوالات را در مصاحبهها با طرح یک سوال عنوان میکرد که آنها را خلع سلاح مینمود. رسانههای خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبرهایی را برجسته میکنند و در مواردی هم از کنار آن میگذرند. او همیشه سعی کرده که مثل روزهای اوج خود یعنی دوران ریاست جمهوری در صدر اخبار باشد و هر بار هم که لب به سخن گشوده، موفق شده به این هدف برسد.

رویداد۲۴ محمود احمدینژاد رئیسجمهور سابق با صدور بیانیهای شهادت دکتر محسن فخری زاده را به ملت ایران تسلیت گفت و تأکید کرد که در دوران ریاست جمهوری خود و علیرغم اصرار مقامات آژانس اتمی، هرگز اجازه نداد که آنان با شهید فخریزاده مصاحبه یا ملاقات کنند.متن این بیانیه به شرح زیر است.بسم الله الرحمن الرحیمبار دیگر دست پلید انساننماهای مدعی مدیریت جهان، از آستین عناصری بیارزش بیرون آمد و انسانی مدیر و خدوم را از ملت ایران گرفت.سلطهگران جهانی که قواعد بین المللی وضعشده توسط خودشان را آشکارا نقض میکنند و با لبخند رضایت بر یک جنایت ضدبشری مهر تأیید میزنند، چگونه انتظار دارند که این قواعد برای آنان امنیت و پایداری استیلا به بار آورد؟ گروه سیاست سایت فردا – محمود احمدینژاد هیچ وقت نخواسته که بی سر و صدا و مثل یک رئیس جمهور سابق یا یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام فعالیت کند. مگر سازمان صدا وسیما و انبوه سازمانهای دیگر فرهنگی اختیارش با دولت است؟ رسایی: مجری CNN قبل از مصاحبه با احمدینژاد دچار لرزش شد! گفتنی است میلاد موحدیان کارشناس مجری و علی یاسمی مجری طرح این مصاحبه بودهاند ضمن اینکه این مصاحبه در محل جامعه مدرّسین حوزه علمیّه قم انجام شده است.