دیجیتال مارکتینگ چیست؟

این آموزش، راهنمای کاملی را شامل میشود که به کمک آن، تمامی فرآیندهای لازم برای دیجیتال مارکتینگ بیان و نحوه راهاندازی دیجیتال مارکتینگ با استفاده از استراتژی مناسب مرور خواهد شد. اگر با این بازاریابی آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم حتما مقاله راهنمای جامع بازاریابی پیامکی را مطالعه نمایید. شاید هم یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال راه اندازی کرده اید و به شخصی نیاز دارید تا کلیه کانال های بازاریابی شما را هماهنگ کند و یکپارچگی کمپین تبلیغاتی را در کلیه این کانال ها تضمین نماید.

تبلیغات گوگل ادز : در کنار سئوی وب سایت می توان از تبلیغات کلیکی گوگل و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی بهره گرفت. بک لینک ها از آن نظر در دیجیتال مارکتینگ اهمیت دارند که با اعتبار سایت های ارجاع دهنده به اعتبار وب سایت ما نیز افزوده می شود.

بعد از تعیین درصد، سیستم به صورت خودکار مقدار ارز آلیس دریافتی شما را با توجه به قیمت درخواستیتان مشخص میکند. همانطور که شاهد هستیم، هنوز برندهای بزرگ در ایران و جهان اقدام به هزینه جهت تبلیغهای تلویزیونی بسیار گران قیمت میکنند. البته اینها گامهای ابتدایی دیجیتال مارکتینگ به شمار میآیند. نیز یکی از ابزار های خوب و مفید برای ایمیل مارکتینگ به شمار میرود. اکثر دیجیتال مارکتر ها از این بازاریابی برای ایجاد نرخ تعامل با مشتری استفاده میکنند. اکنون، از آنجایی که با درک درستی از بازاریابی دیجیتال، نوع، مزایا، نقشها و مسئولیتهای آن به خوبی آشنا هستید، اجازه دهید نگاهی به تفاوت بین بازاریابی داخلی و بازاریابی دیجیتال بیندازیم.

با این ابزار ها به راحتی کمپین طراحی کنید و اطلاع رسانی های عمومی روی شبکه های اجتماعی قرار دهید. اینطوری خیلی راحت میتونین ببینین چند نفر از صفحه ای که بروشور در اون قرار گرفته بازدید و یا از طریق فرم مخصوص فایل بروشور رو دانلود کردن. شما با HootSuite میتوانید چند شبکه اجتماعی را روی پنلتان داشته باشید و آن ها را مدیریت کنید.هدف اصلی هوتسوییت خودکارسازی پستگذاری، مانیتورینگ و افزایش بازدهی است.

در ادامه چند نمونه پنل اسمس خارجی و ایرانی را بررسی خواهیم کرد. از ویژگی های مثبت این پلتفرم میتوان به ارسال خودکار ایمیل ها ،ارائه گزارش و تحلیل کمپین ها، رسپانسیو بودن و ایجاد صفحات لندینگ اشاره کرد. چون امروزه 80 درصد تعاملات کاربران با گوشی موبایل است رسپانسیو بودن طرح به تجربه کاربری شما کمک زیادی خواهد کرد. تمامی تم های این برنامه رسپانسیو هستند.

به عبارت دیگر ، یک استراتژی مقصد شماست ، یعنی یک برنامه متمرکز و قابل دستیابی برای رسیدن شما به هدف است. این پلتفرم به تازگی ابزاری را برای بازاریابی ایمیلی اضافه کرده است. با این ابزار نیز میتوانید کمپین های بازاریابی ایمیلی طراحی کنید. در واقع این پلتفرم خود از ابزارهایی تشکیل شده است که میتوانید با استفاده از آنها تعامل خود را با کاربران بیشتر کنید. یکی مهم ترین نکات در این نوع بازاریابی انتخاب پنل پیامکی درست و کارآمد است.

یکی دیگر از ابزار های عالی برای بازاریابی ایمیلی بنچمارک است. این نرم افزار گزارش کاملی از میزان موفق بودن ایمیل در زمینه های دریافت ایمیل، باز شدن آن و کلیک خوردن ارائه میدهد و حتی میتوانید عملکرد کمپین های ایمیلی خود را مقایسه نمایید. این پارامتر در شبکه بیت کوین هر دو هفته یکبار با توجه به توان پردازشی شبکه تغییر میکند تا بر اساس آن میزان سختی یافتن هر بلاک را با توجه به ماینرهایی که از شبکه رفته یا به آن اضافه شدهاند، تنظیم کند.

اگر بخواهیم یک دلیل موثر برای استفاده از دیجیتال مارکتینگ را بیان کنیم، باید از ارتباط با مشتریان نام ببریم. اگر شما نسخه غیررایگان بافر را نصب کنید تا 50 تا شبکه اجتماعی را روی پنل خود میتوانید مدیریت نمایید. یکی از ویژگی های مثبت نسخه غیررایگان این است که میتوانید بافر را به بخش بلاگ سایت خود متصل کنید و زمان بندی انتشار پست ها را در اختیارش قرار دهید تا در تایم مشخص شده پست ها منتشر شود. یکی از ویژگی های مثبت این پلتفرم آن است که تجزیه و تحلیل های زیادی را برای شما در دسترس قرار میدهد.

اگر در این باره اطلاعاتی ندارید پیشنهاد میکنم مقاله تست A/B در دیجیتال مارکتینگ چیست؟ اگر نسخه پولی این نرم افزار را خریداری کنید ، یک سرویس ارسال ایمیل نامحدود در اختیار شما خواهد بود. در نسخه رایگان میتوانید حداکثر 3 شبکه اجتماعی را روی تنظیمات خود قرار دهید. این ابزار علاوه بر داشتن بلوک های محتوای پویا ، شخصی سازی ایمیل، ، طراحی های قالب زیادی برای ارسال ایمیل در اختیار کاربر قرار می دهد.

را مورد توجه قرار میدهد؛ به همین سبب نیز میتوان گفت انجام این تحلیل امری کاملا تخصصی بوده و از عهدهی سرمایهگذاران تازهکار خارج است. همچنین علاوه بر سود کم، کمتر میتوان به آنها اطمینان کرد؛ زیرا همان طور که میدانید، هیچ ارزانی بی دلیل نیست! همچنین میتوانید پست های خود را آماده و ذخیره سازی کنید تا در تایم مناسب آن را انتشار دهید.