دوستان من ، امروزعصر دیجیتال است

صنعت بلاک چین همیشه در حال پیشرفت است به طوری که شما میتوانید انتظار پیشرفتهایی را با سرعت برق آسا داشته باشید. این خصوصیات – از عکس روی سایت تا متن داخل ایمیل – چگونه به حضور شما ختم شدهاند؟ بدون شک تنوع ارزهای دیجیتال صرافی کیف پول من نه تنها در داخل کشور باعث شده بی رقیب باشد، بلکه از نظر تنوع ارز های دیجیتال می تواند در لیست ده صرافی برتر جهان نیز قرار بگیرد. همچنین گفتنی است که بانک دولتی پاکستان به عموم مردم این کشور توصیه کرده که از هرگونه مشارکت در ارزهای دیجیتال و فعالیتهای مرتبط با عرضه کوینها خودداری کنند و در روزهای اخیر زمزمه ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال نیز به گوش رسیده است.

۹۲۰ دنبال کننده (همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید) دریافت کرده است. هر روز انتشارات جدیدی در آن وجود دارد و شما می توانید بیش از ۴۵۰۰۰ بازدید را دریافت نمایید. آنها می توانند باعث بالا رفتن رتبه ی شما در موتورهای جستو به شرط استفاده از کلمات کلیدی مناسب شوند و در نتیجه شما می توانید در جهت بهینه سازی موتورهای جست و جو (SEO) پیشرفت کنید. به گفته BrightLocal (شرکتی که ابزار جستجو محلی را برای مشاوران و شرکت ها فراهم کرده و به ایجاد بهترین ابزار محلی مربوط به SEO پرداخته است) ۷۲ درصد مصرف کنندگان بیان کرده اند نقدهای مثبت باعث اعتماد بیشتر آنها به کسب و کار شده است.

کانالهایی که از SEO بهره میبرند شامل وبسایت، وبلاگ و اینفوگرافیک هستند. امروزه دیجیتال مارکتینگ شامل مسئولیتهای فراوانی است. آنچه باید برای رونق کسبوکارتان بدانید : میتوان گفت که یکی از مهمترین تغییرات در دنیای مدرن امروز، دیجیتالی شدن مارکتینگ است. امروزه در بین شبکههای اجتماعی تبلیغات در این شبکه به یکی از رسانههای پیشتاز تبدیل شده است که میلیونها کاربر همه روزه در حال لایک کردن و پسندیدن عکسها و کلیپهای کسب و کار افراد هستند و اینگونه سودهای میلیون دلاری برای صاحبان مشاغل به وجود میآوردند.

یک متخصص مشاور بازاریابی محتوا چه کاری برای شما انجام می دهد؟ ایجاد یک صفحه به شما امتیاز ارائه اطلاعات منحصر به فرد به طرفداران، ترویج ثبت نام برای رویدادهای آینده، کشاندن طرفداران به وب سایت شما، ترویج یک برنامه یا مسابقه، ایجاد کتابخانه ی محتوا، ارائه ی نقدهای مشتریان و استفاده از مطالعات موردی را می دهد. Google برای رمزگشایی از عبارت جستجوی شما و تولید صفحات وب با اطلاعاتی که به دنبال آن میگردید ، از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی استفاده می کند.

یک مشاور تولید محتوا ضمن آشنایی با تولید انواع محتوا، قطعا به بسیاری از نکات ریز و درشت این حوزه از جمله پرسونای مخاطب، انتخاب کیوردها، تعداد کلمات، نحوه لینکدهی و برخی موارد دیگر توجه خواهد کرد. وضعیت کدها، فشرده سازی عکسها، دادههای ساخت یافته و بهینه سازی فایل CSS از جمله مواردی هستن که سئوی تکنیکال به دنبال بهبود اونهاست. علاوه بر بهبود رنک در موتور جستجو، سئو میتونه تست و بهینه سازی کمپین های مارکتینگی شما رو تقویت کنه. استفاده از ابزار Google Trends می تواند مقادیر زیادی داده را برای ایجاد محتوا در اختیار شما قرار دهد؛ علاوه بر آن به شما می گوید که با استفاده از چه روندی می توانید بالاتر از رقبای خود قرار گیرید.

قسمت جالب این است که شما برای ایجاد یک پرزنت لازم نیست محتوای جدیدی داشته باشید می توانید محتوای قدیمی را در قالب فرم بصری نمایش دهید. شما می توانید کمپین های مختلف بازاریابی دیجیتال را اجرا کنید تا نتایج ارزشمندی را برای کسب و کار خود به ارمغان بیاورید. با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ استفاده از ابزارها و روش های بازاریابی به صورت دیجیتال است و از تمام کانال های موجود در رسانه های دیجیتال برای دریافت اطلاعات به مشتریان استفاده می کند و تنها به اینترنت و فضای مجازی محدود نمی شود.