خبر بد ایلان ماسک برای بازار خودرو

اگر به تکنولوژی، فضا و مباحث مالی جدید علاقهمندید، بهاحتمال خیلی زیاد حداقل یکبار به اسم ایلان ماسک برخوردهاید. رویای ایلان ماسک ساخت یک موشک ارزان بود که بتواند بارها به فضا برود و مجددا قابل استفاده باشد. ازآنجاکه سایبرتراک قرار است تا سال آینده عرضه شود و یکی از محصولات در دست ساخت شرکت است، صحبت اخیر وی ادعایی جسورانه بهنظر میرسد. در این پادکست دو و نیم ساعته، ایلان ماسک به سوالاتی درباره فضا، رمزارزها، شرکت تسلا، هوش مصنوعی، تاریخ، فلسفه و هر آن چه فکرش را بکنید صحبت کرد. ماسک چند روز پیش در توئیتر یک نظطرسنجی گذاشته بود و از کاربران خواسته بود تا نظر خود را درباره فروش 10 درصد سهام شرکت تسلا با بله یا خیر عنوان کنند. یکی از مهمترین سخنان ایلان ماسک درباره سفر انسان به مریخ بود.

در حال حاضر امکان سفر به فضا با آموزش دیدن توسط سازمانهای فضایی مثل ناسا و یا خرید بلیط سفر به فضا از شرکتهایی مانند اسپیس ایکس و بلو ارجین وجود دارد. دیدن این که چگونه یک فناوری مانند ربات تسلا میتواند مانند یک همراه برای انسان باشد و در عین حال، درجه ای از متمایز بودن را بدون هوش مصنوعی یا با حداقل استفاده از آن حفظ کند، شگفتانگیز خواهد بود. انتظار میرود هوش مصنوعیای که شرکت مذکور برای ویژگی رانندگی تمام خودکار خود استفاده میکند، در ربات جدید آن پیادهسازی شود و به آن اجازه دهد بدون اتکا به دستورالعملهای خطبهخط، در جهان حرکت کند و وظایف محوله را انجام دهد.ماسک در گزارش مالی خود اضافه کرد ربات جدید تسلا میتواند در طول زمان از تجارت خودرو نیز مهمتر شود.

نگران نباشید: لازم نیست این سطح پیشرفته از مدیریت زمان را داشته باشید. تمامی کاربران باید هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب در نام کاربری خود استفاده کنند. آنها توانستهاند از طریق آبنبات فروشی و راه اندازی شرکت شیرینی سازی مارس اینکورپوریتد Mars, Incorporated به دارایی خالص حدود 32.4 میلیارد دلار دست پیدا کنند. وی افزود: با گذشت زمان، ربات ممکن است شخصیت متمایزی پیدا کند. ماسک گفت این محصول میتواند با سرعت حدود ۵ مایلبرساعت حرکت کند و کارهایی انجام دهد که برای انسان ناامن یا تکراری یا خستهکننده تلقی میشوند.تسلا اعلام کرد قصد دارد از همان دوربینهای سیستم کمکراننده اتوپایلت خود در سر ربات استفاده کند. ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت فضایی اسپیس ایکس در اظهار نظری تازه اعلام کرده است در حال حاضر و با توجه به شرایط فعلی، سفر به مریخ برای هر انسان چیزی حدود یک تریلیون دلار هزینه خواهد داشت.

در هر حال حداقل با توجه به شرایط فعلی، نقشههای ایلان ماسک دور از واقعیت به نظر میرسند. ایلان ماسک نام نابغهای است که به گوش همه اهالی فناوری و استارتاپها در دنیا خورده است و به نظر من روزی به گوش همه دنیا مثل استیو جابز میرسد. از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته باشند.9. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2.

کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. ماسک اعلام کرد در بهترین حالت ممکن، انسان ها در پنج سال و در بدترین حالت در ده سال آینده میتوانند به مریخ سفر کنند. شما میتوانید اخلاق کاری، بهرهوری و خیلی چیزهای دیگری که برای ساختن آینده شما ضروری هستند، تا سطح گستردهای ارتقاء دهید. موشک فالکون ۹ که توسط شرکت اسپیس ایکس با مدیریت ایلان ماسک به فضا پرتاب شد، احتمالا در آینده نزدیک به سطح ماه برخورد کند تا اولین برخورد کنترل نشده موشک با ماه را ثبت کند. او از طریق ساخت خودروهای الکتریکی تسلا در حال تلاش برای متحول کردن صنعت حمل و نقل بر روی کره زمین است و در حوزهی فضا نیز از طریق ساخت موشک اسپیس ایکس دست به تغییر و تحول زده است.

  • رئیس بانک آروست
  • منبع درآمد: شرکت برکشایر هاتاوی
  • وارن بافت (Warren Buffett)
  • ثروت: ۱۰۴ میلیارد دلار
  • متولد: ۱۲ ژانویه ۱۹۶۴
  • ایلان ماسک (Elon Musk)

در سال 2014 ایلان ماسک تمامی حقوق ثبت اختراع را به رایگان در اختیار شرکتهای خودروسازی قرار داد تا ساخت خودروهای برقی بیشتر شود و از این طریق کمک بیشتری به محیط زیست بشود. پیج، الگوریتم PageRank گوگل را اختراع کرد که موتور جستجو را قدرتمند میکند. به دنبال این اعلام بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام کرد از او به خاطر این تصمیمش شکایت میکند و به این صورت فرآیند خصوصی سازی این شرکت متوقف شد. همچنین باید ببینیم که ایلان ماسک چه تصمیماتی را برای آن اتخاذ میکند.