جو بایدن بیکفایتترین رئیسجمهور آمریکا – تابناک

او در ادامه «رسیدن به توافق بهتر» را توهم خواند و گفت برای رسیدن به برجام «چندین سال فشار تحریم ، دیپلماسی دقیق و حمایت جامعه جهانی» صرف شده است. نمیخواهد سال کرونا و تحریم را حساب کنید. روحانی با بیان اینکه هدف ما رفع تحریم، از بین بردن کرونا و پایان پروژههای نیمه تمام است، گفت: بانک مرکزی وظیفه مهمی را بر دوش دارد و اینکه قیمت دلار کاهش مییابد و ارزش پول ملی بالا میرود به معنای کاهش تورم و خرید راحتتر و با قیمت عادلانهتر اجناس توسط مردم است. اولین گاف لفظی بایدن، مربوط به اعلام آمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا بود. بایدن اولین نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری از سال ۱۹۸۴ است که مدرکی از یکی از دانشگاههای آیوی لیگ ندارد. وندی شرمن (Wendy R. Sherman) در صورت تأیید سنا، اولین زنی خواهد بود که به عنوان قائممقام و معاون وزیر خارجه در امور سیاسی خدمت میکند. آنتونی بلینکن (Antony Blinken)، گزینه وزیر امور خارجه، مشاور دیرینه جو بایدن در سیاست خارجی است. بایدن خواستار ازسرگیری روابط ایران و آمریکا بوده و با تغییر رژیم مخالف است. وی با اشاره به طرحهای افتتاح شده در دو روز گذشته اظهار داشت: ۷۰ هزار میلیارد تومان روز دوشنبه افتتاح داشتیم و فردا شما خواهید دید که گازرسانی ۲۸۰۰ روستا افتتاح خواهد شد.

وی دارای مدرک دکترای دانشگاه ویرجینیا، ۲ کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه جورجتاون و مدیریت دولتی از دانشگاه ایالتی آلبانی در نیویورک، و لیسانس از کالج آمهرست است. وی در کالج اسمیت تحصیل کرد و مدرک لیسانس خود را از دانشگاه بوستون و مدرک کارشناسی ارشد در رشته مددکاری اجتماعی را از دانشگاه مریلند دریافت کرد. فارغ التحصیل دکترای رشته حقوق از دانشگاه سیراکیوس در ایالت نیویورک می باشد و 182 سانتی متر قد و 72 کیلوگرم وزن دارد. وو وو تلو به عنوان یک برند در آفریقا شناخته می شود و در حال حاضر 14 نانوایی وو وو تلو در سرتاسر این کشور وجود دارد ولی شعبه اصلی و گل سر سبد آن در پورت الیزابت است. وقتی صحبت از جو بایدن میشود باید بگویم که وی باعث شد آمریکا امنیت کمتری داشته باشد، به شکلی بسیار مفتضحانه عمل کرد و به همه کهنه سربازانی که در افغانستان خدمت کرده اند بگویم که: شما آزرده خاطر هستید و برای این آزردگی نیز دلیلی دارید، ولی سر خود را بالا بگیرید، زیرا این دیگر تقصیر شما نبود.

البته بعدها گفتند در آن لحظه خودشان ناامید بودند ولی میخواستند به من روحیه بدهند چون وضعیتم بسیار بد بوده! این مدل سرویس چینی به صورت 90 پارچه بوده و برای تعداد افراد 12 نفر نیز کاربرد دارند و این مدل سرویس چینی شامل ظروفی چون سوپ خوری ، سالاد خوری ، خوش خوری ، پیش دستی ، فنجان و نعلبکی ، شیرخوری ، نمک پاش و … پیشنهاد می کنم برای آشنایی با دیگر برند های خارجی و ایرانی سرویس چینی مطلب بهترین مارک سرویس چینی خارجی و ایرانی و پرفروش ترین مدل های چینی زرین را در همین سایت مطالعه کنید . زایه از سال ۱۹۹۰ به خدمات خارجی پیوست و در دهلی نو، مسقط ، دمشق، قاهره و کینگستون تجربه کاری داشته است. او در سال 1969 به عنوان یک دموکرات نامزد شورای شهرستان نیوکاسل در ایالت دلاویر شد. مک کئون سپس به عنوان معاون امنیت ملی بایدن در زمان معاون رئیس جمهور در دولت اوباما، و نیز به عنوان دبیر اجرایی و رئیس شورای امنیت ملی و معاون اصلی وزیر دفاع در امور سیاسی فعالیت میکرد. برایان مککئون (Brian P. McKeon): مشاور دیرینه سیاست خارجی بایدن است. او سپس در دانشگاه هاروارد حضور پیدا کرده و سالها بعد در دو دولت بوش و کلینتون نیز در سیاست خارجی حضور داشته است.

بایدن سال 1988 دچار دو آنوریسم عروق مغزی یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ شد که او را دچار صرع می کرد و ریسک عمل بالایی داشت. جو بایدن به یاد دخترش نام یکی از نوه هایش را نائومی گذاشت. به گزارش خبرگزاری موج، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا نوشته است: من و جیل آرزوهای گرم خود را برای همه کسانی که سال نو اسلامی را آغاز میکنند و فداکاریهای تاریخی را در ماه مقدس محرم به یاد می آورند ، ابراز می کنیم. بایدن سه بار سابقه نامزدی برای ریاست جمهوری آمریکا را دارد. بایدن بزرگ ترین فرزند این خانواده کاتولیک بود و بعد از او والدینش صاحب سه فرزند دیگر شامل یک خواهر و دو برادر برای جوزف شدند. مادر او کاترین فینگان بایدن و پدرش جوزف رابینت بایدن نام داشت. مادرش ریشه ای ایرلندی داشت و والدین پدرش انگلیسی ، فرانسوی و ایرلندی تبار بودند.