ترفند های اینستاگرام مارکتینگ به زبان ساده

برای هر کسب و کاری به میزان رقابتی که در بازار وجود دارد و سرعت رشدی که انتظار دارد این بودجه متفاوت است. اما یکی از امنترین و بهترین راهها برای نگهداری بیتکوین و سایر ارزها، کیفپولهای سختافزاری مانند کول والت، کیف پول Ledger و TREZOR هستند. ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین و اتریوم که به ارزهای رمزنگاری شده یا رمزارز نیز شهرت دارند، بدون شک در حال حاضر یکی از داغترین مباحث و بازارها برای سرمایهگذاری هستند. این موضوع بدین معنیست که بهینه سازی تبلیغات دیجیتال، صفحات وب، عکس های شبکه های اجتماعی و دیگر دارایی های دیجیتال برای گوشی های هوشمند بسیار حیاتی است.

گفتنی است که امروزه هر کس این امکان را دارد که در شبکه­های اجتماعی یک صفحه­ شخصی ایجاد کرده و افرادی نیز آن­ها را دنبال می­ کنند؛ اما چیزی که باعث می­ شود مخاطبان افزایش یافته و به عنوان یک اینفلوئنسر یا شرکت، صفحه ­ای پر بازدید و درآمدزا داشته باشید، جذاب و خاص بودن محتوای تولیدی است. این دو بسیار نزدیک به هم هستند و اگر شخصی برای اولین بار توضیحات هر دو بخواند می گوید که این دو کاملا یکسان هستند.

مبحث بهینهسازی وبسایت برای موتورهای جستجو یا SEO یکی از پیچیدهترین مسائل دیجیتالمارکتینگ است. فرآیند بهینه سازی سایت برای کسب رتبه های خوب و بالا در نتایج موتورهای جست و جو به خصوص گوگل را سئو می گویند. با توجه به آن که موتورهای جستجوگر بسیاری وجود دارد اما گوگل هنوز هم در راس آنها است. از خود وبسایت گرفته تا تمام کانالهای آنلاین یک کسب و کار – تبلیغات دیجیتال، بازاریابی از طریق ایمیل، بروشورهای آنلاین و موارد دیگر – تاکتیکهای بسیاری برای انجام وجود دارد که همه آنها زیر چتر “دیجیتال مارکتینگ” قرار میگیرند.

هدف از معرفی بازاریابی درونگرا در این قسمت این است که شاید بسیاری از افراد بازاریابی درونگرا را با بازاریابی دیجیتالی که در ادامه به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت یکسان بدانند. تولید محتوای خوب و مناسب و ترویج دادن آن را بازاریابی محتوایی می گویند. هدف ما از بازاریابی محتوایی آگاهی از برند، رشد ترافیک سایت، افزایش بازدید از شبکه های اجتماعی و همراهی با مشتری است. همچنین می توانید از شبکه های اجتماعی خود مانند یک کانال ارتباطی مستقیم با مخاطبان خود استفاده کنید.

مرحله نهایی نیز این است با نظرسنجی، محتوای هوشمند و نظارت بر کانال های اجتماعی خود خدماتی فراتر از انتظار مشتریان به آن ها ارائه نمایید. آیا می آیید در کانالی در شبکه های اجتماعی که مخاطبان آن بیشتر در کشورهای خارجی زندگی می کنند هزینه کنید؟ امروزه نسبت به سال های قبل مردم چند برابر وقت خود را در فضای آنلاین سپری می کنند.

کتاب نصب اپلیکیشن با گوگل ادز: در این کتاب به شما آموزش میدهیم که چگونه با استفاده از تبلیغات گوگل، با کمترین هزینه تعداد نصب اپلیکیشن را چند هزار برابر کنید. یکی از مهم ترین قدم ها در سئو ثبت مکان در نقشه گوگل یا سئوی محلی است تا بهتر بتوانید مشتریان هدف تان را جذب کنید. رایج ترین ابزار تبلیغات کلیکی ادوردز گوگل ( Google AdWords ) است. یک از راه هایی که شما می توانید به کمک آن ترافیک سایت خود را بالا ببرید تبلیغات کلیکی است. تبلیغات کلیکی یعنی اینکه شما به ازای هر کلیکی که بر روی محتوای شما صورت می گیرد مبلغی را پرداخت می کنید.

اگر سایت شما در کلمات مهمی که به فعالیت کسب و کارتان مربوط می شود بهینه شده باشد و در نتایج جست و جو رتبه های اول را داشته باشد باعث افزایش مراجعه به سایت شما می شود. از سایت رستوران تان بگیرید تا همه ابزارهای آنلاینی که به معرفی رستوران خود می پردازید مانند تبلیغات دیجیتالی، بازاریابی ایمیلی، بروشورهای آنلاین و… بگذارید ادبیات رسمی و بازاریابی را در اینجا کنار بگذاریم مستقیم تفاوت این دو را به شما بگوییم.