برنامه نویسی چیست؟

با توجه به قالب های متنوع و متناسب با هر صنعت و وجود افزونه های کاربردی، سیستم مدیریت محتوای وردپرس در همه وب سایت ها، قابل استفاده است. وورد پرس یک طرح تجاری را با قیمت پایه 25 دلار در ماه ارائه کرده است. در این سرویس هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و شما قادر هستید تمام قسمت ها را ویرایش کرده و مطابق سلیقه خود دربیاورید. توجه داشته باشید که شما برای راه اندازی کسب و کار خود می توانید متناسب با نیاز و مهم تر از همه هدفی که برای مجموعه دنبال می کنید، یکی از این سه نوع را انتخاب کرده و برای طراحی سایت خود اقدام کنید.

برای استفاده از این سرویس شما به یک هاست و دامنه نیاز دارید. وب سایت شما باید توسط شخصی طراحی شود که طراحی وب متمرکز بر تبدیل را می داند. HubSpot CMS Hub یک سیستم مدیریت محتوای کاملاً یکپارچه است که به طور خاص برای بازاریابان و صاحبان مشاغل طراحی شده است. ممکن است افراد در نقطهای باشند که به اینترنت دسترسی ندارند و نتوانند از خدمات خرید شارژ و یا دیگر خدمات استفاده کنند. در مقابل کد نویسی کل وب سایت شما از ابتدا، استفاده از CMS شامل انتخاب قالبهای از پیش طراحی شده یا سفارشی برای وب سایت شما است.

قبل از انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا، ایده خوبی است که در مورد نحوه استفاده از وب سایت و محتوای خود فکر کنید. این سیستم مدیریت محتوا کمتر از سه مورد قبل شناختهشده است. یک پس زمینه نباید یک تصویر اسلایدی باشه که اساسا یک تصویر دائما در حال تغییر است. بنابراین بسیاری از وب سایتها هرگز محتوای خود را پس از راه اندازی بررسی نمیکنند. استفاده از سیستم مدیریت محتوای wordpress رایگان بوده و یک سیستم متن باز (open source) به حساب می آید. متن باز بودن اندروید باعث میشود که سورس کد اصلی آن به راحتی در اختیار کاربران و توسعه دهندگان مختلف در سرتاسر جهان قرار گیرد.

یک معماری باید حرفه ای و بر پایه دانش روز دنیا طراحی شود تا قابلیت های لازم را داشته و به راحتی قابل توسعه باشد. بسته به هدف CMS خود، مانند یک وبلاگ یا یک سایت تجاری باید استفاده از یک پلت فرم تجزیه و تحلیل وب مانند Google Analytics یا Mixpanel را برای وب سایت خود در نظر بگیرید. مهم نیست شما قصد راهاندازی چه وبسایتی را دارید، وردپرس برای تمامی فعالیتها مانند وبسایت خبری، فروشگاهی، آموزشی، وبلاگ و یا هر مورد دیگری مناسب است. سایر نمونهها ممکن است برای سایتهای تجارت الکترونیک با ویژگیهایی برای قیمت گذاری و عملکرد فروشگاه آنلاین طراحی شده باشند.

WooCommerce محبوبترین پلتفرم تجارت الکترونیک در جهان است. با این اوصاف Wix برای مبتدیان مناسب است و ممکن است ارزش بررسی را داشته باشد چون یک طرح رایگان نیز ارائه میدهد. یکی دیگر از قابلیتهای جوملا این است که به کاربران خودش این امکان را میدهد که با استفاده از گزینههای افزودنی، یک فروشگاه تجارت الکترونیکی راهاندازی کنند. تنوع گزینههای CMS برای انتخاب، از جمله گزینههای محبوبتر وردپرس، دروپال و جوملا!

این سایتها، امکان نصب رایگان را ارائه میدهند و حتی میتوانند به شما در انتقال یک سایت موجود دروپال کمک کنند. شما باید تمام درخواستهای خود را مرحله به مرحله به او بگویید وگرنه مطمئنا دچار اشتباه خواهد شد، به همین دلیل میگوییم شما باید به اندازهی کافی صبر و حوصله داشته باشید تا بتوانید خواستههای خود را به این “ماشین کند ذهن” بفهمانید! اگر توسعه دهندگان داخلی دارید ممکن است به یک API و مستندات قوی نیز نیاز داشته باشید.

استفاده از آن رایگان است و تنها به هاست و نام دامنه نیاز دارید. این نرمافزار محبوبترین نرمافزار CMS در جهان است و حدود 42 درصد از تمام وبسایتهای موجود در اینترنت را در اختیار دارد. در یوتیوب تقریباً آموزشهای مربوط به همه موضوعات موردنظرتان به طور رایگان در اختیارتان قرار دارد. زبان برنامهنویسی که “بهترین” باشد وجود ندارد و وقتی یکی از آنها را میآموزید، به راحتی میتوانید یک زبان دیگر را انتخاب کنید، بنابراین روی انتخاب اولین زبان خود زیادی حساس نشوید.

به همین راحتی با خرید افزونه وردپرس در وقت و هزینه خودتان هم صرفه جویی خواهید کرد. در این مقاله میخواهیم به زبان ساده و به صورت جامع به شما توضیح دهیم سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست و شما را با انواع CMS ها آشنا کنیم. به طور کلی هر سیستم مدیریت محتوایی دارای قابلیت هایی است که در این قسمت میخواهیم تعدادی از قابلیت های مهم نرم افزار مدیریت محتوا را توضیح دهیم. طراحی سایت مشهد با قدرتمندتر شدن فن آوری های مدرن و پشتیبانی گسترده مرورگرهای فعلی ، وب سایت به بوم طراح تبدیل شده است. ما اغلب به خوانندگان میگوییم که چگونه از Wix به وردپرس جابجا شوند به این دلیل که هر صاحب کسب و کار هوشمند میداند که وردپرس قطعاً بهتر از Wix است.