بایدن، تصمیم درباره ترامپ را به وزارت دادگستری سپرد – ایمنا

دولت امریکا موجبات خنده و شادی ما رو فراهم اورده همون بهتر که گورشو از برجام گم کرد. مسائل داخلی نیز مانند بحرانهای اقتصادی و بحران کمبود کالاها باعث شده است محبوبیت بایدن همچنان رو به کاهش باشد. از مهمترین دروغهای احمدینژاد که در دو دوره انتخابات به وسیله آن رأی آورد، وعده رسواکردن مفسدان اقتصادی بود که هیچگاه عملی نشد و با این اقدام خود مردم را به انقلاب و نظام بدبین کرد و بارها از افرادی به عنوان مفسد نام برد که امکان دفاع از خود را نداشتند و بعد از پایان دوره ریاستجمهوری او معاونانش یکی پس از دیگری به اتهام فساد راهی اوین شدند. این تحلیلگر اقتصادی در ادامه صحبتهایش به چالش تورم در اقتصاد پرداخت و در این خصوص گفت: تمام این اما و اگرها در حالی است که ما در کشور با یک تورم بزرگ روبهرو هستیم. در سیاست خارجی روند ما ایجاد روابط سیاسی بهتر با دنیا است و شما امروز میبینید روابط سیاسی ما با اروپا، غرب و شرق روابط بهتری است و همین روابط بهتر را ادامه میدهیم. همین خلأ قانونی که کدخدایی به آن اشاره کرده، سبب شده در جریان انتخاباتهای مختلف افراد با دروغهای جذاب، موفق به کسب کرسیهای مسئولیت شوند و از هرگونه پیگرد حقوقی و قضائی هم مصون باشند؛ در ادامه فعالیتشان هم در برابر دروغهایی که میگویند بازخواست نشوند.

اینکه رئیسجمهور، نماینده مجلس و هر مقام مسئول دیگری بدون واهمه از تبعات گناه دروغ و بدون ترس از پیگرد قضائی اینچنین راحت دروغ بگوید، برازنده نظام جمهوری اسلامی ایران نیست. وزیر خارجه پیشین بریتانیا متهم به «دروغگفتن و گمراهکردن مردم» در زمینه نتایج برگزیت است و به همین گناه راهی دادگاه شده است. همسر ملکه بریتانیا از تصادف رانندگی جان سالم به در برد! موضوع دیگری که در مورد نقش بریتانیا در تحدید سرزمین عراق بسیار مهم است، تعیین تکلیف ولایت موصل و وضعیت کردها است. به گزارش شریان نیوز،انتشار دوباره یک مصاحبه از احمدینژاد، نامش را بر سر زبانها انداخت؛ اینبار مرجع مصاحبه را به شکلی انتخاب کرده است که جنجالیتر از هر مصاحبه دیگری باشد. البته دروغگویی احمدینژاد فقط محدود به سخنرانیهایش نبود؛ سال 93 پرویز کاظمی بخش دیگری از دروغهای او را آشکار کرد. ساعت 24-مشاور رئیس جمهور به مصاحبه جنجالی احمدی نژاد واکنش نشان داد. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «حسام الدین آشنا»، مشاور رئیس جمهور، در حساب کاربری خود در توئیتر به مصاحبه احمدی نژاد با رادیو فردا واکنش نشان داد و نوشت: «رادیو فردا رسانه نیست.

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه خراسان، احمدی نژاد در بخشی از این مصاحبه درباره علت نامه نوشتن به ولیعهد کودک کش سعودی بدون اشاره به جنایات آلسعود گفت : «هر انسانی می تواند در جهت صلح و دوستی و امنیت تلاش کند، وظیفهاش هست.» همچنین درباره عملکرد خود در دوران ریاست جمهوری اش گفت : «از حرف ها و عملکردم در دوره ریاست جمهوری پشیمان نیستم» . بعد طوری حرف میزد و توضیح میداد که حتی من هم قانع میشدم و با خود میگفتم که نکند حتما روز گذشته پیش ایشان بودم». افتضاح جدید بایدن در حالی رخ می دهد که چند روز پیش در فیلم و عکسی که از او در جریان برگزاری اجلاس آب و هوایی گلاسکو منتشر شد وی در حال چرت زدن بود. نیمه دوم مذاکرات نیز از ۱۸ آذر ماه آغاز و جمعه ۲۶ آذر ماه با برگزاری نشست اختتامیه کمیسیون مشترک برجام پایان یافت و مقرر شد که هیأتها به پایتختها مراجعت کنند و بزودی به وین بازگردند. به گزارش فرارو، پیش از این ها، هیات ایرانی به ریاست “علی باقری” بر پنج شرط اساسی ایران در چهارچوب مذاکرات هستهای وین تاکید کرده بود.

موسیقی آن ها بر دل می نشیند چون از دل برون می آید. علاوه بر این، تماشاگران شوکه شده بودند، زیرا در اینترنت اخباری مبنی بر شکست برخی از ابرقهرمان ها در این نبرد شنیده می شد. انسان ها رو به کمال هستند. موکولکردن محاکمه دروغگو به دادگاه وجدان که یک امر اخلاقی است باعث شده تا زمینه دروغ و دروغگویی در جامعه ما رشد پیدا کند و به علت نبود ضمانت اجرا، دروغگویی رو به افزایش است. تمام مخاطبین تکان نمیخوردند و خیره به هاله نور بودند، الان میگویند فقط دو تا کشور قدرتمند در دنیا وجود دارد: یکی آمریکا و یکی ایران، طبق آمارهایی که من دارم فرار مغزها از کشور صحت ندارد، ریشهکنکردن بیکاری در پایان دولت دهم با ایجاد سالانه 2.5 میلیون شغل، دادن هزار متر زمین به هر خانواده ایرانی، اختصاص یک میلیون تومان به نوزادان، تحریمها به لطف خدا در وضع مردم هیچ اثر بدی نداشته و مردم اصلا مفهوم تحریم را نمیدانند». بُروز تعارضهاى عملى با شعارهاى غربى است؛ یعنى اینها در دنیا دم از آزادى و دم از دموکراسى و دم از حقوق بشر و این حرفها میزدند؛ در عمل آنقدر دولتهاى غربى با این شعارها عملاً مخالفت کردند و نقض کردند این شعارها را که امروز طرح این شعارها در دنیا از سوى غربىها بهصورت یک امر مستهجن درآمده است؛ یعنى افراد صاحب فکر میفهمند.