ایلان ماسک خالق تسلا و اسپیس ایکس – کوک موبایل مرجع تخصصی تعمیرات موبایل

ایلان ماسک، میلیاردر دمدمی مزاج و مدیرعامل تسلا، پیشنهاد داده که اگر این غول فستفود، Dogecoin (DOGE) را به عنوان روش پرداخت رسمی اضافه کند، یک وعده غذایی بچگانه را از مکدونالد به طور زنده در تلویزیون بخورد. به گزارش میهن بلاکچین از ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در توییتی گفت: «در صورتی که مکدونالد ارز دیجیتال دوجکوین (DOGE) را بپذیرد، یک وعده هپی میل مکدونالد را در تلویزیون خواهد خورد.» با این حال، مکدونالد در پاسخ توییت زد: «فقط وقتی که تسلا گریمس کوین را بپذیرد.» جالب اینجاست که در واکنش به این صحبتها ارز تقلبی با نام «گریمس کوین» ساخته شد و قیمتش رشدی نجومی پیدا کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از Fox Business؛ ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، روز یکشنبه در توئیتر در واکنش به درخواستهای سندرز سناتور ایالات متحده، برنی سندرز مبنی، بر پرداختن مالیات بیشتر از سوی ثروتمندان نوشت: “من فراموش میکنم که تو هنوز زنده ای.” این توییت در واکنش به توییت روز شنبه سندرز منتشر شد که در توییتر خود نوشت: “ما باید از افراد بسیار ثروتمند بخواهیم که سهم منصفانه خود را بپردازند”.

  • ثروت: ۷۶ میلیارد دلار
  • کشور مبدا: فرانسه
  • ارزش خالص دارایی: 194.5 میلیارد دلار
  • بنیانگذار اوراکل
  • سن: 37 سال
  • ثروت: ۷۵ میلیارد دلار
  • سن: ۹۰ سال

مثلاً شما از یک فروشگاه اینترنتی خرید میکنید و سپس به مرحله پرداخت میرسید، وقتی که شما وجه را به صورت اینترنتی پرداخت میکنید، توسط یک سرویس این مبلغ را پرداخت میکنید که نمونههای بارز آن در کشور ما خود بانکها هستند که سامانههایی را برای این کار دارند. سان، دانشمندی در محدودۀ خلیج سانفرانسیکو است که از ما خواسته تا برای حفاظت از حریم شخصیاش از او با اسم مستعار نام ببریم.

بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار کمک و اعانه پرداخت کرده است. پس از اینکه ماسک متوجه شد روسها قیمت گزاف «۸ میلیون دلار برای هر راکت» مطالبه میکنند، تصمیم گرفت خودش شرکتی برای تولید موشکهای ارزانقیمت تأسیس کند و اینگونه بود که سومین شرکت ماسک با نام «Space Exploration Technologies Corporation» یا به اختصار SpaceX، تأسیس شد. ملاقات شخصی با هر یک از کارمندان آسیب دیده و این که بفهمد چه چیزی موجب بروز چنین اتفاقی شده، نکته قابل توجهی برای تمام مدیر عاملان شرکتهاست. به گزارش ارزدیجیتال از کوین دسک، پس از شوخیهای اخیر ایلان ماسک و مکدونالد، یک توکن جعلی با نام گریمیس کوین (Grimace coin) ساخته شد که قیمت آن در عرض تنها چند ساعت ۲۸۵ هزار درصد رشد کرد. پس از توییتهای اخیر مک دونالد و ایلان ماسک، دهها توکن در شبکه بایننس با این نام عرضه شد.

به گزارش میهن بلاکچین، اطلاعاتی در خصوص توکنهای منتشر شده با نام گریمیس کوین فعلا در دسترس نیست؛ اما سوءاستفاده کلاهبرداران از هیجانات مقطعی و اخبارهای مرتبط با شرکتها و افراد معروف تمامی ندارد. اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛ به گزارش رویترز، به دلیل توییتهای ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در خصوص داراییهای بیتکوین این شرکت خودروسازی، که باعث شد سرمایهگذاران در ابتدا اقدام به فروش و سپس خرید این ارز دیجیتال کنند، قیمت بیتکوین پس از عبور از پایینترین حد خود در سه ماه گذشته، بار دیگر اندکی افزایش یافت. ماسک با اطمینان خاطر دادن به سهامداران در خصوص تولید خودروها گفته است در سه ماهه دوم امسال کار تحویل خودروی سایبر تراک این شرکت آغاز خواهد شد. ماسک و دیگر رهبران بزرگ میدانند که شکست یک “بازخورد” است.

آمانسیو اورتگا یک کارآفرین اسپانیایی و بنیانگذار شرکت مدل Inditex است. همچنین محققان میخواهند بدانند آیا نبود گرانش روی روابط همزیگری بین ماهی مرکب و میکروبهای سودمند تأثیر گذار است یا خیر. ایلان ماسک بسیار طرفدار انیمه، سریال و فیلم است و وقت خود را صرف تماشای آنها و یا کتاب خواندن نیز میکند. به گزارش فارس به نقل از راشاتودی، از آنجا که بخش قابل توجهی از ثروت ماسک را سهام شرکت تسلا تشکیل میدهد، ریزش ارزش سهام تسلا که اتفاقا تقصیر خود ماسک بود برای وی ۵۰ میلیارد دلار آب خورده است.ماسک چند روز پیش در توئیتر یک نظرسنجی گذاشته بود و از کاربران خواسته بود تا نظر خود را درباره فروش ۱۰ درصد سهام شرکت تسلا با بله یا خیر عنوان کنند. اقتصادآنلاین – حسین عسکری؛ مدیرعامل تسلا ایلان ماسک به مکدونالد پیشنهاد داده برای خوردن یک غذای شاد در تلویزیون آماده است در صورتی که مکدونالد رمزارز دوجکوین را برای تراکنشها انتخاب کند.

الیس والتون، دختر سام والتون (بنیانگذار فروشگاههای زنجیرهای والمارت) با ثروت 46 میلیارد دلار به عنوان ثروتمندترین زن جهان و شانزدهمین فرد ثروتمند دنیا معرفی شده است. مردم از سراسر جهان در این شرکت سرمایه گذاری می کنند. این نظر سنجی ماه گذشته توسط وبسایت پیپل سی انجام شده و نشان میدهد که حدود 40 درصد افراد حداقل یک بار بر مبنای توئیت های ماسک سرمایه گذاری کردهاند. ایلان ماسک با اشتراک گذاری مفاهیم این سیستم حمل و نقل با فرماندار کالیفرنیا جری براون و باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا قصد جایگزینی این طرح با طرح خط آهن بین دو شهر سان فرانسیسکو و لس آنجلس را داشت. آفتابنیوز : به نقل از بیزینس اینسایدر؛ ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت فضایی اسپیس ایکس و تسلا موتورز با انتشار توئیتی در حساب شخصی اش نوشت که قصد دارد آخرین خانه خود را که در منطقه خلیج کالیفرنیا واقع شده است بفروشد.

ایلان ماسک در توییت خود اعلام کرده بود مشغول کار با توسعهدهندگان داجکوین است تا کارایی تراکنشهای آن را افزایش دهد. خبرگزاری میزان – ایسنا به نقل از فوربس نوشت: تنها در یک هفته اخیر ثروت ایلان ماسک به لطف افزایش سهام تسلا و شرکت اسپیس ایکس ۱۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است. اقتصاد آنلاین-شیرکو سهرابی؛ دوج کوین بعد از صعود خیره کننده خود در طول چندماه گذشته، به علت انتقادهای زیادی از سوی بنیاد و هدف این پروژه وارد فاز نزولی شدیدی شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ ماسک که اخیراً از اقدامات توییتر در رابطه با اضافهکردن NFTها به توییتر بلو، نسخه اشتراکی و پولی این برنامه انتقاد کرده بود، با حواشی زیادی پیرامون توییت خود مواجه شده است. مادر ماسک کانادایی و پدرش اهل آفریقای جنوبی است. او تا سال 2001 مدیر عامل گوگل بود تا اینکه اریک اشمیت این مسئولیت را به عهده گرفت، سپس بین سال های 2011 تا 2015 به عنوان مدیر عامل کمپانی مادر جدید گوگل یعنی آلفابت مشغول به فعالیت شد. رده های شش تا نه در اختیار لری الیسون، از شرکت سافت ویر با 66.4 میلیارد دلار ثروت، استیو بالمر از شرکت مایکروسافت با 65.4 میلیارد دلار، لری پیج از شرکت گلوگل با 63.5 میلیارد دلار، سرکیی برین از شرکت گوگل با 61.3 میلیارد دلار است که همگی آمریکایی هستند.

پس از انتشار شایعاتی در پایان هفته، مبنی بر اینکه تسلا اکثر بیتکوینهای خود را به فروش رسانده، ماسک در آخرین توییت خود گفت: “تسلا هیچ بیتکوینی نفروخته است.” ماسک اخیرا به دلیل توییتهای خود، آشفتگیهایی را در تجارت بازار رمزارزها ایجاد کرده است. با این وجود، ماسک اکنون ادعاهایی مبنی بر اینکه پروژه اینترنت ماهوارهای استارلینک او عملا مانع ورود رقبا به این صنعت میشود را رد کرده است. به گزارش «انرژی امروز» از رویترز، الیزابت وارن، سناتور دموکرات ایالات متحده هم در توییتی گفت که ماسک باید این مالیات را پرداخت کند و حالا که مجله تایم او را به عنوان شخصیت سال معرفی کرده است «زندگی با هزینه دیگران» را متوقف کند.

این تاجر آمریکایی 83 ساله توانسته است در چندین سال اخیر با استفاده از هوش و استعداد خود به درآمد و دارایی بسیار خوبی دست پیدا کند. به گزارش تابناک، ایلان ماسک، کارآفرین، سرمایهدار، و مدیرعامل چندین شرکت از جمله تسلا موتورز و اسپیسایکس، در اظهاراتی جدید از مردم خواسته است در زمینه سرمایهگذاری در رمزارزها «احتیاط» پیشه کنند.آقای ماسک که در هفتههای اخیر یکی از مشهورترین مروجان و تشویقکنندگان رمزارزها بوده، علاقه ویژهای از خود نسبت به دوجکوین بروز داده است؛ رمزارزی که ابتدا به عنوان یک شوخی مطرح شد، اما حالا ارزش کل آن بالغ بر ١٠٠ میلیارد دلار است.وی در توییتی که اوایل بامداد امروز شنبه ١٨ اردیبهشت نوشته، گفته است: «رمزارز امیدوارکننده است، اما لطفا با احتیاط سرمایهگذاری کنید.»آقای ماسک ویدیویی کوتاه از ماه آوریل را به این توییت خود ضمیمه کرده که در آن سخنانی با همین مضمون گفته است.