انتقادات به یک وزارتخانه؛ انتصابات غیرفامیلی اما رفاقتی و غیرتخصصی – خبرآنلاین

بایدن در انتخابات ریاستجمهوری ۲۰۰۸ آمریکا، به عنوان جفت انتخاباتی اوباما در مقابل جان مککین و سارا پیلین شرکت کرد و به اولین کاتولیک رومی که به مقام معاونت رئیسجمهور آمریکا میرسد تبدیل شد. معمولا 1 تا 2 هفته پس از واریز مبلغ، نتیجه پذیرش یا رد شدن درخواست برای شما ایمیل خواهد شد.

پس در حقیقت وقت سفارت برای ایجاد نظم و ترتیب بیشتر ارائه می شود. اولین تغییر در کابینه رئیسی/ آیا رفتن رستم قاسمی حقیقت دارد؟ ایران دو لایحه را رسما پذیرفته و لایحه پالرمو هم تصویب مجلس و تأیید شورای نگهبان را دارد و فقط لایحه CFT در حقیقت موضوع اختلاف بوده اما فعلا دو لایحه پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتظار تعیین تکلیف هستند. زمزمه ایجاد تغییرات در دولت مدتی است که شروع شده، البته این موضوع تازگی ندارد و همواره و در همه دولتها چنین حرفهایی مطرح بوده است.

علی رضا بیگی نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناتوانی برخی بخش های کابینه برای بهبود شرایط کشور گفت: رئیسی بزودی با حذف برخی وزرا کابینه را تغییر خواهد داد و مجلس برای تغییرات بزرگ کنار دولت خواهد بود .مثلا بخش قابل توجهی از نمایندگان امروز معتقدند خاندوزی توان ساماندهی اقتصادی ایران را ندارد.

سؤال اصلاحطلبان از رئیسی بعد از 8 سال/تحریمها کی لغو میشود؟ اصلاحطلبان اما در روزنامههایشان این مهم را نادیده نگرفته و از جهات مختلف بررسی کردند. وزرای کابینه سیزدهم از صبح در شهرستانهای مختلف استان از پروژهها و مسائل مرتبط با شهرستانهای هشتگانه استان بازدید به عمل آورده و نشست شورای اداری جنبه جمع بندی این مسائل را دارد. در این نشست که به منظور آشنایی همسران سفرا و دیپلماتهای ارشد کشورهای مختلف با ریاست جدید انجمن در دفتر مطالعات وزارت امور خارجه برگزار شد، همسر امیر عبداللهیان ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، به تشریح برخی زمینههای همکاری و فعالیتهای مشترک پرداختند.

نشست شورای اداری با هدف جمع بندی مسائل مطروحه در سفر امروز کابینه سیزدهم به استان سمنان برگزار میشود. به گزارش خبرنگار مهر، بهرام عین الهی مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان وزیر معین رئیس جمهور در نهمین سفر استانی کابینه سیزدهم، صبح پنجشنبه در میان استقبال مسئولان استانی و شهرستانی وارد دامغان شد.

در واقع در سال ۱۳۱۰، دکتر عیسی صدیق اطراف دولت آمریکا برای مطالعه در امور آموزش و پرورش آن کشور دعوت شد و همان زمان از سوی رضاخان مامور شد طرحی برای تأسیس یک دارالفنون (که بعدها دانشگاه تهران خوانده شد) در تهران با تعیین نوع تأسیسات، عده معلم و بودجه فراهم کند در نهایت در خرداد ماه ۱۳۱۰ طرح مزبور در مورد تصویب رضاخان قرار گرفت و دستور اجرای آن را به وزیر معارف وقت داده شد و قانون تأسیس دانشگاه در کمیسیونی مورد مطالعه و رسیدگی قرار گرفت.

رئیس جمهور در نخستین برنامه خود در سمنان در مقابل دوربین خبرنگاران میایستد سپس به استانداری رفته تا در شورای اداری استان سمنان حضور پیدا کند. گروه سیاست سایت فردا – سهشنبه شب بود که سیدابراهیم رئیسی با اعضای جامعه روحانیت مبارز دیدار و تاکید کرد که بنا دارد در این دولت از نظرات همه اقشار به ویژه روحانیون استفاده کند.

عباس سلیمی نمین از چهره های سیاسی اصولگرا در بخش دوم از گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین که مشروح آن، طی روزهای آینده منتشر خواهد شد، در پاسخ به این سوال که آیا تندروها میتوانند دردسری برای دولت آقای رئیسی ایجاد کنند؟ یحیی کمالیپور در زمینه لزوم تغییر استانداران و مدیران کل استانی در سطح کشور اظهار کرد: ما در هشت سال گذشته با یک نوع رکود در دولت روحانی مواجه بودیم که همین امر به بیانگیزگی نسبی مردم برای حضور در انتخابات هم منجر شد، اما در نهایت آنانی که پای صندوق رأی آمدند به امید تحول اساسی در کشور آمدند و دید مردمی که به آقای رئیسی رأی دادند همان دید حضورش در قوه قضاییه و سردمداری مبارزه با فساد است.

آیتالله سید ابراهیم رئیسی در جلسه هیأت دولت با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد به نوعی شرط ضمن رأی مردم به این دولت بوده است، گفت: حتماً باید نسبت به احتمال بروز فساد حساس باشیم و به هیچ وجه از مبارزه با مصادیق آن غفلت نکنیم.هیچ خط قرمزی ندارم؛ نه دفترم، نه معاونانم و نه وزرا هیچ کدام خط قرمزی برای بنده نیستند و تلاش کردم همکارانم را از افراد پاکدست و ضدفساد انتخاب کنم.

لوایح FATF که به لوایح چهارگانه معروف هستند، از این قرارند: لایحه پیوستن ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمانیافته فراملی موسوم به «کنوانسیون پالرمو»؛ لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT)، لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و نیز لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم. مشخصا روزنامه اصلاح طلب شرق خاندوزی را «اولین اخراجی» خوانده بود.

وی با بیان اینکه آقای رئیسی از خیلی مسائل مطلع نیست، افزود: مثلا همین سفر آقای رئیسی به روسیه، سفری “کاری و غیر رسمی” بود که سفر “کاری و غیر رسمی” از نظر روسیه یک تعریف دارد. انتقال قدرت در وقت و ساعت مقرر انجام شد، رئیسی کابینهاش را راهی مجلس کرد و با ۱۸ وزیر راهی پاستور شد. در سال یکبار ارزیابی کلان نسبت به عملکرد همه مدیران خواهیم داشت؛ اگر کارآمدی نداشته باشند تصمیم دیگری گرفته خواهد شد.

» یعنی کسی منکر زحمات و منکر تلاشها نیست اما نه اوضاع بورس خوب است نه احوال بازار، همین امروز اگر سری به بازار خوراکیها بزنیم قطعاً با قیمتهایی به مراتب بیشتر از تیرماه و مردادماه روبهرو خواهیم شد، در بازار ارز و سکه هم که اتفاقی نیافتاده، نقدینگی نیز کم نشده، تورم نیز پا پس نکشیده و حالا سؤال جدیتر نیز شده است: «تحریمها کی لغو میشه؟ گروه بورس، بانک و بیمه بازارنیوز- عرفان جابری؛ بهنام صمدی، کارشناس حوزه بورس، در گفتگو با بازارنیوز پیرامون مشکلات اخیر بازار سرمایه، اظهار کرد: دولت در حال حاضر در زمینه انتشار اوراق بدهی زیاده روی کرده و بدون توجه به شرایط بازار سرمایه، بانکها و صندوقها را مجبور به خرید اوراق بدهی میکند که این کار باعث رشد نرخ بهره بین بانکی و همچنین باعث کوچ نقدینگی از بازار سرمایه به سمت بازار بدهی میشود.

  • دو عدد عکس پرسنلی با زمینه سفید
  • نام وزارت خانه در تهران : وزارت راه و ترابری
  • فرم حمایت کنسولی(ویژه پناهندگان)
  • تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۸۸۸۹۷۵۹۰
  • دو قطعه عکس4*3زمینه سفید، تمام رخ
  • نام وزارت خانه در تهران : وزارت جهاد سازندگی
  • پسزمینهی روشن و یکدست (پسزمینهی سفید)
  • واقعیات جدید و متفاوت با دوران اوباما

2) هر کدام که بتوانند تقاضاهای محیط را اجابت کرده و پاسخ دهند، محیط آنها را بزرگ کرده و مشروعیت میبخشد و انتخاب میکند. وی افزود همه اعضای این فراکسیون به جز معاون اول رئیس پارلمان، قصد دارند جلسه روز دوشنبه آینده پارلمان را برای انتخاب رئیس جمهور را هم تحریم کنند. رئیس جمهور سابق آمریکا با انتقاد از دموکراتها افزود: «آنها از این چیزها استفاده میکنند تا ذهن مردم از اینکه کشور چقدر با بیکفایتی اداره میشود، منحرف کنند و آنها اهمیتی نمیدهند.