اخبار >برگزاری جلسه بودجه بندی سال 98 در شرکت پالایش گاز پارسیان

همچنین محمد جواد ظریف سه سال قبل در پاسخ خبرنگار روزنامه سوئیسی تاگس انسایگر که پرسید «صادرات نفت ایران از 2.5 میلیون بشکه در روز به بیش از یک میلیون کاهش یافته؛ آیا این در دراز مدت کافی است؟

این جزو روحیاتش بود و شاید آنطور که با روی باز با اینها برخورد میکرد، با مسئولین برخورد نمیکرد. البته این را هم درنظر داشته باشید که آن موقع ما تلفن کسانی را شنود میکردیم که قبل انقلاب مبارز بودند و با ساواک زمان شاه درگیر بودند و محتاط بودند. گزارش و راهحل مسأله: گزارشی است که در آن راهحل مسأله ارائه میشود و از علل آن بحثی به میان نمیآید. مسالهای که باعث ورود دستگاهها نظارتی و شناسایی متخلفان میشود.

همچنین وزارت آموزش و پرورش در این شیوه نامه تاکید کرده است که در ماههای اخیر موضع فعالی در ارائه خدمات آموزشی در پیش گرفته و تلاش می کند آموزش در محیط های مختلف را استمرار بخشیده و اجازه ندهد شرایط غافلگیرکننده، توقف غیرقابل جبرانی را در آموزش دانش آموزان به وجود آورد.

وی درباره واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی افزود: برای اولویت بندی واکسیناسیون دانشجویان، یک کارگروه در معاونت آموزشی وزارت علوم تشکیل شد و این موضوع با نظر دانشگاه ها در حال بررسی است. الان است که ما درباره سیدهادی و سیدمهدی و امید نجفآبادی و امثالهم راحت حرف میزنیم و نقاط منفیشان را برمیشماریم، آن موقع فضا متفاوت بود. بین دوستان هم مطرح بود که میگفتند معلوم نیست بالاخره شیخ حسین ابراهیمی رئیس دفتر است یا سیدهادی؟ اطلاعات دریافتی بیشتر از این حکایت دارد که دولت همان پیشنهاد 15درصدی را مطرح کرده است، اما ظاهرا مجلس از نمایندگان دولت خواسته که سناریوی مختلفی را برای افزایش حقوق اعلام کنند که در رابطه با افزایش پلکانی این پیشنهاد مطرح شده است.

این مسالهای است که سالها است از یکطرف مطرح شده و از طرف مقابل انکار میشود و میگویند رفتوآمد آنچنانی وجود نداشته است. مرحوم کورانی و تعدادی از عناصر نهضتی که ایرانی نبودند هم همکاری خوبی داشتند.

خب ما به عنوان دستگاه امنیتی، توانستیم از شکاف استفاده کنیم و آوردهی خوبی داشته باشیم. حتی مواردی بود که وقتی بچههای وزارت اطلاعات پیش آقای منتظری میرفتند از او میپرسیدند فلان مساله را ملاحظه کردید در فلان بولتن ما منعکس شده بود؟ آنهایی هم که کار را بلد بودند اصلا نیاز نبود پیش آقای منتظری بیایند، با سید هادی کار را میبستند و کارشان پیش میرفت، پیام و توصیه میگرفتند و این حرفها. در اعترافات بعدی سیدمهدی هم هست که سیدهادی و دفتر آقای منتظری، از نظر اخبار و اطلاعات دریافتی هم، آقای منتظری را حسابشده و هدفمند تغذیه میکردند.

فرداعصر8/9/95قراربود بریم کارورزی مدرسه ای که تقرببا به گفته ی استادوسط شهراندیمشک بود مدرسه مدرسه شیف بعدازظهربود.خیلی ذوق وشوق رفتن به مدرسه واولین روزکارورزی راداشتم مدرسه ای که قرار بود ما برای درس کارورزی برویم مدرسه نور بود.شب قبلش تانصف شب بیداربودم وفرداش تالنگ ظهر خوابیدم.وقتی بلند شدم دیدم ساعت 12است رفتم پایین وضوگرفتم ونمازخوندم وبعداز نمازرفتم سلف تانهاربخورم که بچه ها گفتند مینی بوس منتظره زودباشید اخه قرار بود دسته جمعی بامینی بوس بریم باعجله نهارخوردم اومدم سریع لباس پوشیدم.رفتم سوارشدم بعدازحدود 10دقیقه معطل شدن بلاخره راهی شهر اندیمشک شدیم دانشگاه ماتاشهرحدود 8کیلومترفاصله داشت تو راه که میرفتیم همش دل تو دلم نبود خلاصه بعد از کلی پیچ وتاب خوردن بلاخره رسیدیم.

یکی هم سلمان صفوی بود که همکاری داشت و در یک صحنهسازی هماهنگشده فرار کرد و به خارج رفت. یعنی یک فرد سیاسی، برنامهدار و حسابگری که جز به معادلات قدرت فکر نمیکند و میداند چه میکند. مدیرکل اطلاعات قم وقتی مستقر شد، چه اقداماتی را کلید زد؟ به ویژه پس از دستگیری سیدمهدی اطلاعات عملیاتی هم میداد. وکلای خانم مایورگا نیز با انتشار این اسناد تا اثبات جرم مخالف هستند اما آنها معتقدند که اسناد باقی مانده که گفته میشود بیش از ۴۰۰ مورد است، باید در اختیار نیویورک تایمز قرار گیرد.

اول اینکه آقای منتظری خودش فردی بود که اصطلاحا باب تعاملش به روی همه باز بود، به خصوص کسانی که به زعم او مظلوم بودند و با آنها نامهربانی شده بود. دوم اینکه جدای از این مساله روند و فرآیند ملاقاتهای ایشان، توسط سیدهادی و بطور حسابشده تنظیم میشد. به گزارش شفقنا رسانه، استفاده از رسانههای اجتماعی دسترسی ما را به اخبار آسان کرده است.

البته ما هیچوقت به کسی مثل شیخالشریعه خوشبین نبودیم. دکتر محمدعلی هادی نجفآبادی، عبدالله نوری و شیخمحمدحسین شریعتی معروف به شیخالشریعه هم از این دسته بودند. چون شیخالشریعه آدم پیچیده و غیرقابل اطمینانی بود و اینطور بگویم که شاید به حضورش در مجموعه دفتر امام نیز با دیدهی ظن و تردید نگاه میشد.

برنامه جناح سیدهادی و سیدمهدی هم این بود که اعصاب آقای منتظری را به کار بگیرند و اطلاعات و اخبار منفی و نارضایتیها را در ذهن ایشان پررنگ کنند. ضمن اینکه به خاطر محذوریتها و تراکم امور در دفتر امام و حال جسمی ایشان، امکان ملاقات راحت با امام برای همه مسئولین نبود و بنابراین همه مسئولین کشور را شما در دفتر آقای منتظری میدیدید.

چون اولا اینکه این دو جناح علیرغم اختلافات بین خودشان به دستگاه اطلاعاتی تازهتشکیلشده خیلی اعتماد نداشتند، دوم اینکه کلاس و سطح کار هم بالا بود. برآوردهای مستقیم و غیرمستقیم اطلاعاتی هم نشان میداد که اینها خودشان را از الان همهکاره کشور میدانند و گاردشان این بود که امام که دیگر از کار افتاده و کارش تمام است. نرخ مالیات بر کل درآمد کارکنان دولتی و غیر دولتی اعم از حقوق و مزایای فوقالعاده (به استناد تبصرههای (1) و (2) ماده (86) قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحات بعدی آن و با رعایت ماده (5) قانون اصلاح پارهای از مقررات مربوط به اعضای هیأت علمی مصوب 1368.12.16 با اصلاحات و الحاقات بعدی) و کارانه مازاد بر مبلغ مذکور تا یک و نیم برابر آن مشمول مالیات سالانه 10درصد و نسبت به مازاد یک و نیم برابر تا دو ونیم برابر آن مشمول مالیات سالانه 15درصد و نسبت به مازاد دو و نیم برابر تا چهار برابر آن مشمول مالیات سالانه 20درصد نسبت به مازاد چهار برابر مشمول مالیات 25درصد میباشد.

در واقع این انتظار میرفت شورای عالی کار این مبلغ را به صورت قابل توجهی افزایش دهد. در تهیه این فهرست می توانید سلیقه خاصی به کار ببرید ولی در هر صورت در سمت راست بالای صفحه می نویسید: “عنوان“ و در سمت چپ شماره صفحه. سلفی خانگیِ رضا جاودانی و پسرش آقا شروین بدون توضیح خاصی. گفته بودند نه آقا ما اینها را به موقع برای دفترتان میفرستیم، حالا شاید دفترتان سرشان شلوغ است و یادشان میرود به موقع اینها را به شما برسانند. جواب میداد نه، اینها را که شما مثلا یک ماه بعد به ما میدهید و به درد نمیخورد.

بیرون ازدفتریک جاکفشی فلزی ٣طبقه ای قرار داشت که جوابگوی کفش همه همکاران نبود. پیاده رو جلوی مدرسه آسفالت نیمه تخریب شده ای بود که نیاز به ترمیم داشت. همگی عادت داشتیم که از اوایل شهریور کم کم آماده رجعت به مدرسه و پیگیری سال تحصیلی و کلاس و درس باشیم.