آموزش دیجیتال مارکتینگ

مشاهده ویدئوها محدودیت ندارند و شما میتوانید در هر زمان و هرچند بار که تمایل دارید آنها را ببینید. هر کدام از این دورهها نیز بین 3 تا 6 ماه از پشتیبانی آنلاین اساتید برخوردار هستند و از سطح مبتدی آغاز شده تا پیشرفته ادامه پیدا میکنند. این روش نیز بازدهی جالب و قابل توجهی ندارد؛زیرا شما با افراد ناشناسی تماس گرفته و تبلغیات دیجیتال مارکتینگ خود را انجام می دهید. چندسالی میشود بازار آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ حسابی داغ شده و هر روز افراد بیشتری به برای یادگیری فوت و فن این علم جذاب در دورههای مختلف بازاریابی دیجیتال ثبتنام میکنند.

از آنجا که تعداد این دورهها هر روز بیشتر میشود در این مقاله قصد داریم تعدادی از معروفترین دورههای دیجیتال مارکتینگ ایران را از جهات مختلف بررسی کنیم و ببینیم کدامیک از آنها میتواند بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ ایران باشد. این دوره سه روز در هفته و به صورت آنلاین (وبینار) برگزار میشود که برای اتمام آن به سه ماه (جمعاً 130 ساعت) زمان احتیاج دارید.

البته، مهم است که توجه داشته باشید، مخاطبان هدف شما ممکن است بسته به کانال یا اهدافی که برای یک محصول یا کمپین خاص دارید متفاوت باشند. اگر صاحب یک بنگاه اقتصادی کوچک یا متوسط هستید و قصد دارید کسب و کار خود را رونق بخشیده و یک سر و گردن از رقبای خود بالاتر باشید، فقط کافیست همکاری خود را با من آغاز کنید. و این موضوع به قدری مشهود است که تقاضا برای استخدام و همکاری دیجیتال مارکترها همچنان ادامه دارد زیرا هنوز به تمامی تقاضاها پاسخ داده نشده است.

به همین دلیل است که شما عزیزان با ثبت نام در دوره دیجیتال مارکتینگ، در طی دو ماه می توانید تبدیل به یک دیجیتال مارکتر حرفه ای بشوید که نه تنها در اصفهان، بلکه در تمامی نقاط دنیا همه برای استخدام یا همکاری با شما سر و دست می شکنند. بی تردید عدم آگاهی در این حوزه نه تنها سود نخواهید کرد، بلکه ممکن است منجربه پرداخت ضررهای سنگین مالی شوید. با توجه به تغییرات سریع در این حوزه، بهروزرسانی آموزشها هم در نظر گرفته شده است و شما میتوانید با پرداخت یک مبلغ جزئی به صورت سالیانه پنل کاربری خود را تمدید کرده و از جدیدترین آموزشها استفاده کنید.

تبلیغات عملکردی به آن دسته از تبلیغات گفته میشود که در آنها تبلیغادهندگان تنها به ازای انجام فعالیت خاصی، به شبکههای تبلیغاتی هزینه پرداخت خواهند کرد. تمامی سرفصل های آموزش دیجیتال مارکتینگ در آموزشگاه آریا تهران مطابق با سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و تمامی مطالبی که در این دوره آموزش داده میشود برای ورود شما به بازار کار می باشد. این دوره نتیجه سالها تجربۀ آموزش و کسب و کارهای اینترنتی ایشان است که به شکل آنلاین ارائه میشود.

مدت زمان آموزش این دوره بیش از 150 ساعت است و علاوه بر این 200 ساعت هم برای پرسش و پاسخ و رفع اشکالات شرکتکنندگان در نظر گرفته شده است. از طرفی قیمت این دورۀ نسبت به حجم مطالب و مدت زمان 160 ساعته آن بسیار مناسب به نظر میرسد. آکادمی نوین مجموعه کاملی از تمام آموزشهای حال و آینده خود، شامل 160 ساعت ویدیو آموزشی (قابل دانلود) به همراه 9 جلد کتاب الکترونیک تخصصی را در قالب یک دورۀ جامع بازاریابی دیجیتال و با تخفیف ویژه عرضه میکند. شما پس از ثبتنام در این دوره یک سال خدمات آموزشی را دریافت خواهید کرد و با توجه به اینکه پس از ثبتنام به محتوای آموزشی دوره دسترسی خواهید داشت، میتوانید طبق زمان خودتان برنامهریزی کرده و این 150 ساعت را حتی در طی 3 ماه هم بگذرانید.

به همین دلیل برای شرکت در این دوره طی یک مصاحبه ورودی سنجیده میشوید و تنها در صورت قبولی میتوانید در این دوره ثبتنام کنید. ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را با این دیدگاه به وجود آورد که هر کس توانایی اجرای یک نود را داشته باشد. هر جلسه آموزشی با مدت زمان 3 تا 5 ساعت در بخشهای متعدد در اختیار شما است.