آخرین اخبار «توئیت ایلان ماسک

او یکی از موفق ترین سرمایه گذاران و تاجران مکزیکی به شمار میرود. این تاجر موفق مکزیکی با فعالیت های سخت کوشانه خود توانسته به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد دنیا شناخته شود. ماسک سپس با بازیگری انگلیسی به نام تلولاه رایلی ازدواج کرد. سپس او به همراه دوستان خود یک وب سایت مرتبط به چین تاسیس کردند. سپس اولین رمان خود را نوشت و در سال ۲۰۰۵ برنده جایزه کتاب آمریکایی شد.

یک کمپین خیرخوهانه که مکنزی مایل است بیشتر ثروت خود را در طول زندگی را به امور خیریه بدهد. وی اکنون با حدود 40 میلیارد دلار دارایی خالص یکی از اثرگذارترین افراد در جهان است و زندگی او میتواند درسهای زیادی برای ما داشته باشد. این شخص بنیانگذار بنیاد جک ما است. برخی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری نیویورک در زمان فعالیت این شخص ایجاد شده اند. جناب بزوس یک جمله بسیار زیبا دارد که میگوید: برند برای یک کمپانی، مثل شهرت برای یک شخص است؛ شما شهرت را با تلاش و سرسختی در کار درست به دست میآورید. مکنزی در سال ۱۹۹۲ مدرک لیسانس خود را با بالاترین افتخار از دانشگاه پرینستون دریافت کرد. همچنین هدایت یک هواپیما را به خوبی یاد گرفت و در سال ۱۹۷۱ مدرک لیسانس مدیریت کسب و کار خود را در دانشگاه آرکانساز دریافت کرد.

  • متولد: ۲۹ ژوئیه ۱۹۲۸
  • شغل رئیس، L’Oreal
  • عضو هیئت مدیره
  • ثروت: ۶۸ میلیارد دلار
  • رئیس بانک آروست
  • منبع درآمد: شرکت برکشایر هاتاوی

او در سال ۱۹۶۶ از دانشگاه آرکانساز مدرک لیسانس مدیریت کسب و کار خود را دریافت کرد. ایلان ماسک، میلیاردر آمریکایی که به مدیریت شرکتهای برتر تکنولوژی در حوزهی فضایی و خودرو سازی مشهور است، به عنوان شخصیت سال 2021 مجله تایمز انتخاب شد. 18 اردیبهشت 1400 (8 می 2021) سقف تاریخی 0.7376 برای ارز دیجیتال دوج کوین ثبت شد. در آخرین اقدام انتشار یک توئیت از سوی ایلان ماسک باعث شد تا ارزش ارز مجازی شیبائینو در ۲۰ دقیقه ۱۵ درصد رشد کند. یکی دیگر از کارهای بلندپروازانهی او ساخت اینترنت جهانی از طریق یک فضاپیماست که تا به الان کارهای زیاد و هزینهی هنگفتی برای آن کرده است و تقریبا توانسته آن را کامل هم سازد.

جالبه بدونید که بلومبرگ بیش از ۱ میلیارد دلار به سازمانی جهانی سلامت کمک کرده تا کارهای بیشتری برای کم شدن مصرف سیگار انجام شود. اگر بخواهیم به صورت تخصصی به بازار سرمایه و سهام نگاهی بیاندازیم، متوجه میشویم که بازار سرمایه حرکت خودش را انجام میدهد و صحبتهای من تاثیر کمی بر روی آنها دارد. در صورت تکمیل تمامی فازهای کارخانه تا سال ۲۰۲۰، گیگافکتوری بعد از کارخانهی بویینگ در واشنگتن، ببزرگترین ساختمان روی زمین از لحاظ مساحت لقب خواهد گرفت. در این گزارش با ما همراه باشید تا با جدیدترین لیست ثروتمندترین افراد جهان آشنا شوید.

جک ما بیشتر به عنوان موسس علی بابا و مدیر اجرایی سابق گروه شرکت های علی بابا معروف است. وارن بافت در اوایل دههی ۵۰ میلادی، قبل از احداث اولین شرکت خود، تحلیلگر امنیتی بود. فاز دوم مربوط به تولید «خودروی میانرده با قیمتی متوسط و تولید در مقیاس متوسط» بود که در سال ۲۰۱۲ و با معرفی خودروی سدان تسلا مدلS عملی شد. و ناسا قرارداد حملونقل بار را برای ایستگاه فضایی بینالمللی با برنامههایی برای حملونقل فضانوردان در آینده را با این شرکت بست. اما پرتاب این مدارگردهای روشن در آسمان و هزاران ماهواره دیگر، ستاره شناسان را نگران کرد که تکثیر ماهوارهها دشواری مطالعه اشیا دور در فضا را افزایش میدهد. این خبر برای تسلا که به دنبال افزایش تولید و عرضه مدل 3 خود در اواخر همان سال بود، یک مزیت حساب میشد.

شاید این محصول زودتر از خود سایبرتراک روانه بازار شود. ایلان ماسک پس از اتمام تحصیل در دبیرستان، در سال ۱۹۸۹ (درست قبل از تولد ۱۸ سالگی)، برای اینکه بتواند از خدمت سربازی در ارتش آفریقای جنوبی فرار کند، از طریق مادرش شهروندی کانادا را به دست آورد و به این کشور مهاجرت نمود. جالب است بدانید که راب والتون علاوه بر اینکه به عنوان بزرگ ترین فرد خانواده شناخته شده، کلکسیون ماشین های او زبانزد خاص و عام است.

بعد از اینکه در سال ۲۰۱۹ از همسرش جدا شد، ۳۶ میلیارد دلار از سرمایه جف بسوز به او اضافه شد که او را تبدیل به سومین زن ثروتمند جهان کرد. تا سال ۲۰۱۹ او بیش از ۹ میلیارد دلار به این سازمان کمک کرده است. طبق گفته بلومبرگ از اواخر سال ۲۰۱۹ فرانکویز به عنوان دومین زن پولدار جهان شناخته میشود. بلومبرگ برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا به عنوان یکی از نمایندگان دموکرات کاندید شد.